Světová premiéra: "Cobry 11" na Berlinale

16. února 2011 v 17:46 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Světová premiéra: "Cobry 11" na Berlinale
Berlinale

Akce a humor v celé své kráse! Téměř tradičně se prezentovala "Alarm für Cobra 11" minulou neděli 13.2.2011 na 61. Berlinale v Berlíně. RTL a Action concept slavili 15. narozeniny nejúspěšnějšího akčního seriálu. Přítomno bylo více než 400 hostů, včetně mnoha celebrit.
Přítomni byli herci z Kobry 11, kteří představují hlavní postavy (Erdoğan Atalay a Tom Beck), společně s jejich seriálovými kolegy (Katja Woywood, Daniela Wutte, Gottfried Vollmer, Dietmar Huhn, Niels Kurvin a Carina Wiese) . Kromě "Cobra 11" osazenstva zde byli i další celebrity (včetně Indira Weis, Jay Khan, Mathis Landwehr, Katy Karrenbauer, Peter Nottingham, Uwe Fellensiek a Oliver Pocher a Alessandra), které si v Kobře 11 zahrály a které se představily na červeném koberci.
  
Ve večerních hodinách se představil generální ředitel Action conceptu Hermann Joha a jeho tým dvě atraktivní epizody ("Špatná banka" a "V řadě - Nitkovitý kříž"), ze zbrusu nové sezóny. Ale dříve, než obě epizody byly ukazovány, představila produkční společnost "Action concept" nový trailer z nové sezóny. V první epizodě nové sezóny, musí Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay) a Ben Jäger (Tom Beck) řešit bankovní loupeže Okamžitě poté, byla uvedena i pátá epizoda nové sezóny "V řadě - Nitkovitý kříž", zde si zahrála Alessandra Pocher drzou zlodějku aut..Závěrem můžeme říci, že kromě akčních prvků v epizodách nechybí ani humor, je zajímavé sledovat Bena dříve a nyní, jedinou nevýhodou stejně jako v uplynulé sezoně byli chybějící "Hotte" (Dietmar Huhn) a "Dieter" (Gottfried Vollmer).

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Danella - SBéšínko :-D Danella - SBéšínko :-D | Web | 21. února 2011 v 15:19 | Reagovat

Já se móóóóc těším na novou kobřinku:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama