Natáčení 21.2.2011

24. února 2011 v 14:13 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Karneval v Kolíně nad Rýnem, není výjimečný! Ovšem v pondělí produkční tým natáčel pro "Alarm für Cobra 11"další novou epizodu ("Viva Colonia"), ve středu Kolína nad Rýnem - a to bylo ve skutečnosti nesmírně zajímavé.

Ráno po tiskové konferenci, bylo zaměřené na již dřívější hodně diskutované scény , v příští scéně hrají Erdoğan Atalay (Semir Gerkhan) a Indira Weis. Jako řeholnice (jeptiška) Indira nevědomky půjčí auto Semirovi pro potřebné pronásledování zločince. Následuje honička.. Ale scéna nebyla úplně bez nedostatků. Hned po prvním natáčení nebyla v "krabici". Za prvé, zastavil se motor a nakonec bylo příliš světla od zrcadla ... Všechno se točilo od začátku. Po dalších dvou studiích a různých pohledů kamery byla scéna nakonec natočena. Potlesk! Pod bedlivým dohledem kaskadérské osádky bylo všechno potom vážné. Ve filmovém scénáři byl dále úraz osoby a únik řidiče. Více v tuto chvíli nebudeme prozrazovat, abychom vás neochudili o napětí z epizody. Pod vedením Christophera Domanski a režiséra Franco Tozza kaskadér, nicméně, zůstal nezraněn. Kromě natáčení, musíme také sledovat práci RTL. Velmi blízko k akčním záběrům pracoval fotograf Guido Engels, který vždy fotografiemi přitahuje perfektní atmosféru natáčení pro televizní stanice Kolín. Jeho úkolem je produkovat z blízkosti-dokonalé fotografie.. Z časových důvodů se fotografování odehrává v průběhu natáčení.
Velkolepé natáčení bylo opět v odpoledních hodinách. Kromě toho, že na place byl Erdoğan Atalay, byl zde i jeho kaskadérský dabler Ramazan Bulut. Mohli jsme je sledovat při práci.. Aby se předešlo úrazům Bulut předvádí skok přes kontejner, řekl herec Erdoğan Atalay (Semir Gerkhan). Přijde to jako skok z lešení a následná nehoda. Nakonec úraz natáčel Erdoğan sám..
Ale kdo sleduje Semira, a proč se najednou stal obětí sám? Na toto najdeme odpověď na podzim roku 2011 na RTL, kdy se epizoda "Viva Colonia" bude vysílat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | Web | 24. února 2011 v 14:18 | Reagovat

moc mu to slusi :-)

2 Danella - SBéšínko :-D Danella - SBéšínko :-D | Web | 24. února 2011 v 14:44 | Reagovat

Teda jestli to v rohu nahoře je Ramazan, tak konečně vidím jak vypadá:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama