Natáčení 30.10.2010

1. listopadu 2010 v 15:53 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Natáčení 30.10.2010 - epizoda (Fadenkreuz) " Nitkový kříž"
natáčení 30.10.2010

O víkendu byl Düsseldorf opět dějištěm natáčení další epizody Alarm fůur Cobra 11. Brzy ráno se filmový štáb z Hürtu usadil v prostorách düsseldorfského přístavu a začal provádět přípravné práce k dalšímu natáčení.
Za prvé se začalo u posádky na "Julius-Levin-shore" na vodě. Tam začal tým natáčet něktré dialogové scény a skoky s motorovým člunem. O několik minut později zde byli v nasazení
i hlavní hrdinové Semir Gerkhan ( Erdoğan Atalay) a Ben Jäger ( Tom Beck). razantní příjezd a odjezd, jakož i dialogové scény byly další součástí natáčecího plánu. Víc nemůžeme na tomto místě prozradit, ale drama je naprogramováno!
1

Po polední přestávce byl tým opět připraven na odpolední natáčení. S pomocí komparsistů
(stavebních dělníků) byla v přístavu udělána skvělá kulisa.
Potom několik pracovníků Actionconceptu vybudovalo nosnou plochu se skleněnými výplněmi, zde herce v akční scéně zastupovali jejich dabéři. Scéna se natáčela až do úplné dokonalosti. Celá akce byla zabezpečena s pomocí záchranářů a hasičů z Severního Porýní Vestfálska v Düsseldorfu. A akce… na konci divoké automobilové honičky končící velkolepou senzací. A to nebylo všechno! Na palce byl také režisér Heinz Dietz, který seriálovým hrdinům akci důkladně vysvětloval, aby všechno bylo perfektní.
Nakonec proletěl člun prosklenou rampou. Tým byl s touto akcí nesmírně spokojen. To byla tedy natáčecí práce na epizodě 223. s Alessandrou Pocher. Tato epizoda bude vysílána na jaře příštího roku.
2
zdroj: Stránky Jimdo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Danella - SBéšínko :-D Danella - SBéšínko :-D | Web | 6. listopadu 2010 v 14:13 | Reagovat

Má Alessandra něco společného s Oliverem Pocherem nebo je to jen schoda příjmení?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama