Ještě jednou z natáčení 7.11.2010

10. listopadu 2010 v 20:22 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Na německé známé Shopping- míli, kde ve všední den prodávají vysoce jakostní textilní a šperkařské výrobky, bylo v neděli pouze množství kovového šrotu! Natáčela se zde scéna pro novou sezónu Alarm für Cobra 11- a to epizoda Nitkovitý kříž. Uzavřená byl i m Düsseldorfský Königsallee jakož i přilehlé Karlovo náměstí.
Nehoda na Düsseldorfském Königsallee
Již brzy ráno zahrazovali pracovníci Action conceptu jednu stranu Düsseldorfského Königsallee, který byl určený jako místo natáčení nového pořadí. Tým Acttion conceptu je stále srdečně v Severním Porýní Vestfálsku vítán. Zde v Düsseldorfu je natáčeno mnoho scén. O několik minut později už to začalo bouchat., když motocyklista porušil dopravní předpisy, dvě vozidla se hned na to srazila. Uvnitř auta byli přitom také hlavní hrdinové seriálu Semir a Ben (Erdoğan Atalay a Tom Beck) Služební vůz najel do pojízdného espreso baru!
Před setměním se natáčelo na přilehlém Karlově náměstí. Vlastní uzavřené tržiště je ideální jako kulisa pro "Alarm für Cobra 11". Mnoho lidí sledovalo scénu z Kobry 11. I zde byli při tom také hlavní představitelé Erdoğgan Atalay (Semir Gerkhan) a Tom Beck (Ben Jäger),, kteří mezi jednotlivými natáčecími pauzami ochotně rozdávali autogramy.
V další scéně již Erdoğana Atalaye zastupoval kaskadér a s Erdoğanem se o scéně radil - jednalo se o scénu divoké pronásledování BMW Düsseldorfem a otočení se auta o 180 stupňů.
Ke spokojenosti všech se záběr povedl. Výsledek byl 10 hodinových triků za celý den. Z toho se jen pár minut objeví v epizodě seriálu.
natáčení 7.11.2010
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Danella - SBéšínko :-D Danella - SBéšínko :-D | Web | 15. listopadu 2010 v 13:41 | Reagovat

Jujky, moc se těším na nové dílečky:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama