Říjen 2010

Tom Beck a Erdoğan Atalay

29. října 2010 v 18:39 | Božena |  Galerie
Erdogan a Tom

Fotografování 29.4.2010

28. října 2010 v 18:07 | Božena |  Galerie
Erdoğan Atalay,Tom Beck a Wolke Hegenbarth si společně zahráli v pilotním filmu Kobry 11 "Úder" (Atentát)
Foto

Marie nebo Anna

27. října 2010 v 20:23 | Božena |  Povídky
Zde vám přináším jednu starší povídku, kterou jsem oprášila do nové podoby. Doufám, že se bude alespoň trochu líbit. pěkné počtení.

Marie
Marie


Slunce se probouzelo do mlžného oparu, v kanceláři dálniční policie v Kolíně nad Rýnem začal obyčejný pracovní den.
"Dobré ráno!" Semirův pohled směřoval k Zuzaně, která se skáněla nad počítačem a něco usilovně hledala. " Zuzano, nevíš kde je Ben, ještě se neohlásil?"
" Ne, to opravdu nevím, možná zaspal po včerejším koncertě," odpověděla Zuzana a dál vyhledávala spisy jistého Paula Neumanna.
" Máš už něco?" přicházel Semir k Zuzaně a nakukoval jí přes rameno.
" Ano, podívej se,"na obrazovce monitoru se objevil Neumanův spis. " Byl zatčený za bankovní loupež, jeho trestní rejstřík je pěkně dlouhý, jel v drogách a při jedné akci dokonce zabil svého parťáka".
Přesně v půl osmé se do kanceláře přiřítil Ben.  " To je dost, že jdeš, už jsem si dělal o tvoje zdraví obavy," přivítal Semir s vyčítavým pohledem Bena. " No včerejší večer se dosti protáhl a ještě teď mě děsně bolí hlava," oznamoval parťákovi Ben a s radostí sobě vlastní se pustil do snídaně. " Tak to bych si měl o tebe dělat obavy Bene". " Ale Semire tak už toho nech, víš…"
" Gerkhane, Jägere!" volala šéfová Kim Krügerová policisty, aby jim sdělila, co už oba věděli a na čem začali vlastně pracovat.
" Jak jistě víte pánové došlo k velikému omylu, z věznice byl propuštěn Paul Neumann, který si zde odpykával doživotní trest. Přišlo se na to že Neumanovi kumpáni podplatili dozorce, který zaměnil papíry propouštěných vězňů. Dozorce je za korupci už ve vazbě, ale Neumann je na svobodě."
" To snad není možný, rozřečnil se Ben, to snad může stát jenom tady."
" Já ale nechápu, co s tím máme společnýho my,"přidal se Semir
" Pokud je Neumann ještě tady pokusí se dostat někam za hranice a my musíme kontrolovat každý kilometr dálnice.Vaši kolegové už vyjeli," ukončila diskusi šéfová.
" Tak pojď, jdeme Semire," řekl otráveně Ben, kterého dnešní kontrola dálničního úseku příliš nenadchla.
Semir usedl za volant svého stříbrného BMW, Ben se uvelebil na sedadlo spolujezdce a zakousl se do červeného jablka. " Člověče Bene, neměl by sis dávat pozor na svou linii, vždyť se pořád živíš", dobíral si Semir Bena.
" Neměj péči, nemáš tu nějaké noviny, chci se podívat, jaké počasí bude o víkendu."
" Ale odkdypak tě zajímá jestli bude pršet, nebo svítit sluníčko…"
" Víš včera na tom koncertě, co jsem hrál, jsem poznal jednu…." Ben už větu nedořekl.
Semir


"Centrála volá Kobru 11", Ben vzal vysílačku: " Kobra 11 slyšíme"
"Právě jsme dostali hlášení, že hledaný Neumann prchá v černém Maserati, které ukradl u benzínové pumpy. Pumpař ho bezpečně poznal podle fotografie. Maserati bylo viděno na čtrnáctém kilometru.Konec." doznělo naléhavé hlášení z vysílačky
Semir dupl na plyn a stříbrné BMW vyrazilo, jako splašený kůň. Policejní majáčky se rozblikaly.
Zanedlouho oba policejní komisaři uviděli před sebou podezřelý vůz. Semír auto předjel a řidič Maserati poslušně zastavil. " To určitě Neumann nebude, ten by prchal, obracel se Ben na Semira
a v mžiku byl venku z auta. " Buď opatrný Bene, volal za ním Semír, který si rozepínal záchranný pás.
" Pane řidiči vaše doklady prosím," žádal Ben po majiteli Maserati.
Co se událo potom, bylo dílem okamžiku. Zazněl výstřel a Ben se s heknutím skácel k zemi. Maserati vyrazilo. " Bene, Bene!!"Semir zůstal jako přimražený neschopen pohybu. Ben ležel nehnutě na zemi, byl omráčený.
Semir se nad něj sklonil, viděl, že Ben má prostřelené rameno a probírá se z mrákot.
" Co se stalo…šíleně mě bolí ruka…" Bene lež klidně, zavolám záchranku."
V centrále dálniční policie si Zuzana vyslechla Semírovo hlášení. " Neumann nám zdrhl a Ben je zraněný."
Sakra Gerkhane, proč jste byli tak neopatrní," ozvala se šéfová, která měla o své muže strach, když je posílala do akci, ale nikdy to nedala na sobě znát.
Kim
Neumann zatím dorazil do domu ke svým kumpánům." Všechno se už provalilo, hledá mě policie. Jednoho jsem dostal. Potřebuju papíry, abych se dostal za hranice, tady je to už příliš nebezpečný. A ještě musíme vyzvednout ty diamanty. Ty o kterých si všichni myslí, že už jsou dávno za hranicema a taky bych rád sehnal ještě nějaké drogy, s takovým zbožím se i v cizině dobře obchoduje a pro nový začátek to bude jako dělaný. "

Na nemocničním lůžku ležel Ben. Měl ruku ovázanou a přiloženou na pevné dlaze. Kulka z Neumanovy pistole mu zasáhla ramenní kloub. Ben se po operaci cítil celkem dobře. " Tak co parťáku, ty se tady válíš a já musím sloužit s Herzbergrem," s úsměvem pozdravil Semir Bena a byl rád, že to všechno dopadlo vcelku dobře, nechtěl by znovu zažít, aby ztratil zase parťáka, dobře věděl jak to bolí.
" Semire ahoj, už bych nejraděj…" " Já vím šel na koncert bušit do kytary", přerušil Bena Semir.
" A poslouchej, proč si chtěl vědět jaké bude počasí? Vždyť jsi mi to ani neřekl," vyzvídal Semir.
" Stejně už je to jedno", přemítal Ben: "Stejně si bude myslet, že o ni nemám zájem, když večer nepřijdu na schůzku". " A kdo si co bude myslet?" nenapínej mě Bene
"Má krásné černé oči a jmenuje se Marie, je fakt hodně milá", zasnil se Ben...
V tom se otevřely dveře nemocničního pokoje, podle toho jak se Ben rozzářil, Semir poznal, že do pokoje vstoupila Benova nová přítelkyně. " Tak vidím, že se ti bude dobře uzdravovat" usmíval se Semir na příchozí. Okem mrknul na Bena : "No vidím chlape, že máš vkus". Tak se brzy uzdrav nebo z těch nočních služeb s Herzbergrem budu za chvíli na nemocničním oddělení i já, nashledanou."
18


"Pátrání po Neumanovi je zatím bezvýsledné, zaměřili jsme se na překupníky drog, " podával hlášení šéfové Semir: " Snad někde udělá nějakou chybu. Taky hledáme bývalou přítelkyni
Annu ."
" Dobře Semire, a jak se daří Benovi.?" Semir se na šéfovou významně podíval: " No mám za to, že velmi dobře. Včera ho pustili domů a má velmi dobrou ošetřovatelku." Oba věděli o čem je řeč.
Zuzana


O čem je řeč věděla i Zuzana, která nesla do kanceláře podklady k případu Neumann. Podávala Semirovi fotografii bývalé Neumanovy přítelkyně , kterou našla v databázi počítače.
"To je Anna Schumanová." Semir zůstal stát jako opařený, z počítače na něj koukala tvář Benovy nové přítelkyně, kterou viděl v nemocnici. Nechtěl tomu věřit, ale bylo to víc než jasné." Stalo se něco?" zeptala se Kim Krügerová, které neušel Semirův údiv. " Šéfová to je Marie, to je žena se kterou se seznámil Ben.
Snad nás může dovést k Neumannovi. Jedu k Benovi."

" Á, Semire pojď dál," vítal Semira Ben, který zářil štěstím. " Bene musím s tebou nutně mluvit." Semir byl hodně vážný a Ben vycítil, že budoucí zprávy nebudou nijak příznivé.
" Seš sám." " Ano Marie šla nakoupit, stará se o mě, nemůžu si sám uvařit ani čaj.." usmíval se Ben. : " Víš Bene, to co ti chci říct, to se týká právě Marie. Ta tvoje Marie je vlastně Anna Schumanová a je to bývalá přítelkyně Paula Neumanna." Bena jako by opařil, to není možné, nevěřil svým uším, Semirova slova jako kdyby zanikala někde v dálce. To přece nemůže být pravda.
" Bene už jsem tady, koupila jsem ti vitamíny. Dobrý den, pozdravila Marie Semira. " nevěděla jsem, že tě přijde navštívit kolega, koupila bych i nějaké chlebíčky." Marie od Bena věděla o Semirovi všechno, i to , že má chlebíčky nesmírně rád.
" O to teď nejde", řekl vážně semir a Marie si vlastně až teď všimla vážných tváří obou policistů.
Byl to velký risk, protože ani Ben ani Semir netušili jak Marie zareaguje a zda je s Neumannem ještě ve spojení. Ben pomalu a vážně začal: " Marie prosím tě posaď se, na vitamíny je času dost."Rameno ho začalo příšerně bolet… Semir podával Benovi fotografii Anny Schumanové. " V naší databázi jsme našli tohle,"řekl Ben a podával fotografii Marii. Marie se zhluboka nadechla, někde hluboko v sobě cítila, že se Ben jednou dozví pravdu o její minulosti.
" Ano jsem to já,ale to už je všechno hodně dávno, od té doby, co šel Paul do vězení, jsem ho neviděla a nechci o něm nic vědět, o jeho obchodech jsem nevěděla, nechtěla jsem si Neumanna připomínat a změnila jsem si jméno , chtěla jsem udělat tlustou čáru za svojí minulostí.." Marie se usedavě rozplakala…
Paní Schumanová , můžete nám pomoci dostat Neumanna, když budete chtít," začal pomalu Semir otáčet řeč jiným směrem.
Marie si otřela oči: " Já ale nevím kde může Neumann být." To my víme, ale ty z minulosti víš s kým se stýkal a můžeš nás k němu dovést," řekl Ben.
Ben


Toho rána bylo v centrále dálniční policie rušno jako ve včelím úle.
" Marie souhlasila se spoluprací," hlásil Semir šéfové. " Je to velice nebezpečné a nechci aby se někomu něco stalo," dělala si obavy šéfová dálniční policie.
Ve čtvrt na osm dorazil na služebnu Ben s Marií.
" Ty jsi ale dochvilný, dobíral si kolegu Semir, tady máme vytipované domy, kde by se mohl Neumann skrývat, celou akci jsme dopodrobna  mnohokrát probrali."

Semir řidil  mercedes a Marie seděla vedle něj. Auto sledovali kolegové z dálniční policie. Semir se vydával za překupníka drog a Marie ho měla dovést k Paulu Neumannovi.
Zastavili před starým oprýskaným stavením, byl to skoro poslední dům, kde by se mohl Neumann skrývat. Marie vystoupila z auta. " Buďte opatrná, zaslechla za sebou Semirův hlas.
Marie stiskla domovní zvonek, otevřely se dveře a Marie vešla dovnitř. Semir čekal v autě, byl nervózní, za půl hodiny vyšla Marie a zvala ho dovnitř. Mohla to být klidně past, Semir si neuvědomoval nebezpečí, které podstupuje. Vzal kufřík s drogami, co bylo pro kolegy z rychlého nasazení znamením, že se jedná o začátek akce. Semír vstoupil s Marií v zádech do oprýskané místnosti. " Ukaž, co máš za zboží," kráčel mu v ústrety chlap o půl metru vyšší. "Máš štěstí, že jsme ještě neodjeli, možná ti něco zaplatíme nebo taky tady můžeš zůstat ležet pod hromadou hlíny." "
Anna mi říkala, že zboží potřebuješ, když ne, tak se můžu rozhlídnout jinde, pronesl jako by ledabyle Semir a otočil se k odchodu. " Tak pomalu chlapečku," ozval se muž z druhé místnosti, byl to Paul Neumann, toho poznal Semir bezpečně. Vypadalo to, že v celém domě už nikdo jiný není. To dala Semirovi najevo i Marie domluveným znamením.

Muži z útvaru rychlého nasazení zatím neslyšně obsadili celý dům.

" Musím na vzduch Paule, je mi blbě,"řekla Marie. " No dobře Karl tě doprovodí:" Paul ani na chvíli nezapochyboval, že by ho Anna mohla zradit. Byl rád, že se k němu vrátila.
1


Semir s Neumannem osaměl. " Tak ukaž konečně to zboží". Semir pomalu otvíral kufřík. Venku třeskl výstřel, Karl se skácel k zemi. Překvapeného Neumana už Semir zneškodnil lehce, ne nadarmo se věnoval chvatům karate. Když do místnosti vtrhli policisté, měl Neumann pouta na rukou.Zraněného Karla i Neumanna policisté odváděli do služebního auta. Paulův pohled směřoval k Marii, nebyla v něm nenávist, měl ji přece pořád rád.

Ben vystupoval ze Semirova služebního auta. " Chtěl jsem ti ho přivést sám, ale ještě to nezvládnu," zamával rukou v dlaze. Další jeho pohled už směřoval k Marii. " Díky", řekl Semir vlastně oběma a posadil se za volant. " Halló, tak jedeme!" volal na Bena, který si domlouval s Marií přípravu vitamínového koktejlu.
2

Skládačka - Erdoğan Atalay

27. října 2010 v 14:16 | Božena |  Galerie
Erdogan Atalay

Erdoğan Atalay na dostizích 1.5.2010

23. října 2010 v 14:21 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
Erdoğan Atalay se na klusáckých závodech 1.5.2010 sešel s Wilhelmem "Willi" Herrenem, hercem a bavičem, který si zahrál v seriálu Alarm f'ür Cobra 11 menší roli. Krátký rozhovor, kdy Willi chválil akční prvky v Kobře 11, se nesl v přátelském duchu.Oliver Pocher jako host u Action conceptu

23. října 2010 v 13:36 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Oliver Pocher jako host u Action conceptu
8.10.2010 byli Erdoğan Atalay a Tom Beck hosty pořadu Show Olivera Pochera. Na oplátku byl Oliver Pocher, známý pro diváky Kobry 11 jako Šturmi, na návštěvě u Semira a Bena a Action conceptu  v Hürthu. Oliver Pocher měl skočit z budovy Action conceptu bungge skok, za vydatné podpory a asistence Erdoğana Atalaye a Toma Becka. Oliver Pocher ukázal odvahu a skočil.
1
11
12
13
14
15
16
17
18
19
22
23
24
Zdroj: stránky Jimdo
video najdete zde:


Celebrity a světová premiéra závodu psích spřežení

22. října 2010 v 12:53 | Božena |  Z mého archivu
Celebrity a světová premiéra závodu psích spřežení
závody

Německá show a herecké celebrity otevřely v roce 2009 nejvyšší rakouské lyžařské středisko pro tuto zimní sezónu
To se nikdy předtím nestalo. Osobnosti showbyznysu, televize a filmu a fascinující vedení psích spřežení. Tato světová premiéra závodu psích spřežení na dvě míle se odehrála 5.12.2009 ve 13 hodin v Kühtai v tyrolských Alpách. Mezi přítomnými televizními hvězdami byl i Erdoğan Atalay.
Erdogan

Všichni dostali příležitost ukázat své schopnosti a odvahu řídit spřežení se dvěma nebo více psy. Psi zde byli z celé Evropy.
Za tři dny po této velkolepé akci již mohli první návštěvníci obdivovat nádherné sjezdovky na snowbordu nebo na lyžích.
Erdogan

Semir Gerkhan znovu na koni

21. října 2010 v 21:39 | Božena |  Galerie
Obrázky  z epizody Peníze za hlavu Kim Krüger
Semir


Vina a trest

21. října 2010 v 21:39 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 11. řady, rok 2006, zde si jako host zahrál jednu z hlavních rolí manžel Katji Woywood (Kim Krüger- šéfová dálniční policie)
Vina a trest

Erdoğan Atalay

19. října 2010 v 18:14 | Božena |  Galerie
Erdogan Atalay

Hlasujte pro Kobru 11

19. října 2010 v 14:05 | Božena |  Ostatní
Kobra

Zde jsou stránky, kde můžete hlasovat pro svůj oblíbený seriál Alarm für Cobra 11, výsledky budou zveřejněny 10.11. 2010.
Uvedete jméno, příjmení, bydliště, PSČ, město, mail, opíšete kód a zaškrtnete tři body- že jste dospělí, že souhlasíte s pravidly soutěže a že jste seznámeni s pravidly ochrany osobních údajů. Tak hlasujte pro Kobru 11. Jen taková maličkost uvádějte své jméno, příjmení a ostatní
bez háčků a čárek. Ty v Německu neznají.

Nová jarní sezóna 2011 pro Kobru 11

18. října 2010 v 12:02 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Nová jarní sezóna 2011 pro Kobru 11
kobra
Po krátké přestávce v natáčení se již od konce června 2010 rozjelo natáčení nových epizod nejúspěšnějšího německého akčního seriálu Alarm für Cobra 11. Jsou tu zbrusu nové epizody pro jarní sezónu 2011, zde je krátký přehled nových epizod a hostujících herců. Berte prosím na vědomí, že názvy epizod jsou pracovní a kdykoliv se můžou změnit.
kobra
Epizoda 219: Mrtvý bratr
hostování : Birte Glang, Marco Girnth, Louisa Mazzurana, Matthias Gall, Markus Klauk a další
režie: Schascha Thiel
obsah : Semir a Ben sledují už měsíce Petera Van Heerlena, který je zodpovědný za řadu velkolepých podvodů v minulosti.Doufají, že nastane průlom v jejich vyšetřování, když se jim podaří jako civilním specialistům předstírat zadávání veřejných zakázek ve Van Heerlenově organizaci.. Ale pak umírá Tom,a Semir a Ben odvážný plán přestanou pořádat.: Dvojče Toma je Marc, a ten pořádá nábor na tuto nebezpečnou práci. Ale Mark, je přesný opak Toma. Semir má pochybnosti, zda Marc bude na nebezpečnou práci stačit.. Nejdřív to vypadá, že by plán akce mohl skutečně fungovat. Ale potom Mark odlétá a Semir a Ben s ním ztratí kontakt.. Nyní musí oba zamezit Van Heerlenovi aby ublížil i Marcovi. Marcovi se podaří uniknout ze spárů kriminálníků, a tím si zachránil život..
Eizoda 220: Druhý život
hostování: Gernot Schmidt, Jana Pallaske, Alexander Gamnitzer, Florian Fitz, Lucrezia Phantazia a další
obsah:
Semir a Ben objeví vozidlo s prasklou pneumatikou a spěchají mu na pomoc. Ale řidič zjevně nepožaduje pomoc obou policistů, právě naopak. Náhle sešlapuje řidič poškozeného vozidla plyn k podlaze. Nastává divoké pronásledování, auto je nakonec zastaveno, ale
řidiči se však podaří uniknout.
Semir a Ben při prohlídce vozidla objeví v jeho kufru moderní odstřelovací pušku a fotografii ženy spolu s její adresou.
Na fotografii je a Alicia. Alicia byla před šesti lety vážně zraněná a ve třetím měsíci těhotenství. vytažena z Rýna. Ona si však na nic nevzpomíná ani na to kdo byla před neštěstím, ani na to , co se v té době vlastně událo. Mezitím pro 'Alicii' začal s její mladou dcerou a jejím novým přítelem
druhý život. Alicie oznamuje, že si najednou, před několika dny, vzpomněla na určité telefonní
číslo a toto číslo vytočila. Je to však závažná, ne-li smrtelná chyba, Od této chvíle je Alicie na seznamu osob na odstřel. Pro Bena a Semíra je vše jasné.Můžou Alicii a její rodinu chránit, když si Alicie znovu vzpomene, co se před lety
Epizoda 221: Špatná banka
hostování: Harald Redmer, Jana Klinge, Tim Reingrüber, Paul Fassnacht
režie: Franco Tozza
obsah:
Striptérka Maja se spolu s komplicem podílejí na vykradení banky.. Loupež proběhla perfektně. Semir a Ben se však pohybují v blízkosti a začíná velká honička, ve které dojde k nehodě auta s jedovatou látkou., kterou je Ben zasažen. Ben oslepne. Doktoři dávají Semírovi jen malou naději, že by Ben zase viděl.
Mezitím, v čele banky je profesionální tým dvou bankovních lupičů. Semir musí případ vyšetřovat sám. Zdá se, že pachatelé jsou vždy o krok napřed. Spolupachatelka vyloupení banky Maja je chladnokrevně zavražděna..Semir je zděšen a má podezření, že banka je zapletena do pochybného jednání, a Maja možná měla motiv k uloupení 100.000 eur z banky. Nakonec, když je unesen Majin syn,. Semir musí případ vyřešit a zachránit malého chlapce. Má však rozhodně proti sobě velkého nepřítele. Je tu však napůl-slepý Ben , aby mu pomohl ...
Epizoda 222: A Akce..
hostování: Uwe Fellensiek, Dominic Saleh-Zaki, Mark Zak a další
režie: Heinz Dietz
obsah:
Semir a Ben
dostanou ke svému překvapení jednoho nového "kolegu". Herec Chrisian Schillinger se musí seznámit se svou novou rolí a všedním dnem pravých policistů. Ale zatímco oba strážci zákona jsou na stopě dvěma bratrům, kteří podváděli světovou kancelář o miliony Eur, Schillinger už leze se svou rolí Benovi stále více na nervy..
Schillingerovy nejlepší časy jsou dávno pryč. Pracovních nabídek je málo a jeho zadlužení je obrovské. Pokud nezíská v krátké době velkou sumu peněž, přijde nejenom o svou existenci, ale i o dům, který dal své dceři.
Díky jemu je zmařeno zatčení jednoho člověka.U Schillingerových nohou leží levná nelegální příležitost. On ale stále nemá představu, o katastrofě, když se jeho cesta bude ubírat tímto směrem, směrem trestné činnosti a jakou cenu bude muset zaplatit. ...
Epizoda 223: V řadě ( Nitkovitý kříž)
2
hostování: Alessandra Pocher, Anja Knauer
režie: Heinz Dietz
obsah: Katharina má poruchu s kradeným vozem na dálnici.- k jejímu štěstí jsou tu hrdinové dálniční hlídky Semir Gerkhan a Ben Jäger, kteří tudy zdánlivě projíždějí. Katharina s policisty flirtuje a ti ochotně a rádi poskytnou jejímu autu " první pomoc" a jsou rádi, že Mercedes SL je znovu schopný provozu. teprve když Kathaina slyší hlášená rádiem, že cenné auto bylo ukradeno začíná pronásledování…
1
3
V palební čáře 07.04.2011, nevím to jistě, ale zřejmně Nitkovitý kříž je jen pracovní název epizody.
Útok na prchající zlodějku aut vede Bena zpět ke své minulosti. V té době působil u LKA a jeho bývalý přítel a kolega Max Brewer byl odhalen jako zrádce a kolegyně , Eva Kramer ho zastřelila. Teď to vypadá, jako kdyby se chtěl Maxův syn Alexandr pomstít za smrt svého otce. Na Bena a jeho bývalé kolegy z LKA. začíná neúprosný hon. Najednou, je ale Semirovi a Benovi jasné, že v tomto případě nejde o pomstu ...

Epízoda 224: Výše, rychleji, dále
hostování: Alexandra Sydow, Claudia Hiersche
režie: Heinz Dietz
obsah:
Výše, dále, rychleji
Na cyklistickém závodě řidič Franco přejede autem člověka brutálně a zcela úmyslně: jasná vražda. Semir a Ben, kteří jsou stejně jako jejich nová kolegyně Jenny v publiku se snaží zabránit v útěku vrahů - marně. V průběhu jejich vyšetřování je jasné, že Jennyn bratr Patrick, který je hvězda cyklistiky , je zřejmě zapojen v celé této záležitosti. . Dálniční komisaři zjistili, že za vraždou stojí i zcela nové dopingové prostředky: těsně před Mistrovstvím světa se jedná o podnikání v milionech dolarů. A kvůli tomu jsou bezohlední sponzoři uskutečňovat dokonce více vražd na nákup drog. ......


další epizoda, která by měla bý vysílaná na jaře 2011 je epizoda
V oblibě
obsah:
Semir a Ben jsou svědky, jak je zavražděna mladá ex-modelka Alexa. pachatelé utekli, oba policisté jsou bezradní a stojí před záhadou. Pak uprchne bytu modelky Alexy: Alexina přítelkyně Jessica. Překvapením je, že Jessica je Hartmutova sestra, která se schovává, ale pro Semira a Bena je to zcela neznámá věc. Oba sourozenci si nejsou podobní a od sourozeneckého sporu se léta nestýkají. Nyní se Jessica dostává do velkých problémů.: Ona je zapletena do vydírání ve světě mody. To jsou skvělé obchody s levnými kopiemi léků na srdce, které jsou zneužívány jako pomoc při hubnutí. Svoji sestru musí zachránit Hartmut, je to však závažné rozhodnutí….

v roce 2011 se natáčela epizoda Turbo a Tacho - přeložení
Epizody budou vysílány v jiném pořadí, než jaké je tady uvedeno


KHK Semir Gerkhan

17. října 2010 v 19:55 | Božena |  Galerie
Semir Gerkhan

Semir dříve a nyní

16. října 2010 v 21:09 | Božena |  Galerie
Mezi oběma obrázky je rozdíl 9 roků
první obrázek 11.5.2000, druhý obrázek 11.9.2009
Semir


Útok

15. října 2010 v 10:35 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Útok, 14.10.2010
1

Je Štědrý večer. Ben a Semir mají službu. Přes dálnici se žene nápadný muž a způsobí několik dopravních nehod. Při tom je poškozený i vězeňský transportér, který kvůli poruše motoru uvízne v zácpě, kterou nehoda způsobila. Ben a Semir musí vězně po dobrém či zlém dopravit na okrsek dálniční policie. Na služebně dálniční policie jsou vězni z transportéru i řidič, který způsobil nehodu, zavřeni do cely. Mezi tím, co policejní úředníci i Semir s Benem, Zuzanou, šéfovou a její neteří  Hanou na okrsku slaví improvizované malé Vánoce, zvenčí se plíží kolem hrazení maskované postavy, prorazí do okrsku dálniční policie a zde se zabarikádují. Bez varování následuje palba na služebnu dálniční policie, kde jsou prozatímně uvězněni vězni z transportu. Při útoku je jeden policista zastřelen a šéfová je zraněna. Proč, ale zločinci dělají tak masivní útok na služebnu? Chtějí získat řidiče, který způsobil nehodu na dálnici. On se vloupal do domu šéfa gangsterů a byl světkem vraždy, ukradl CD z bezpečnostní kamery, kde je celá vražda zaznamenána. Na rozbité služebně se z cely dostávají na svobodu i zadržení zločinci, kteří policisty spoutají. Hana, která se ukryla je však osvobozuje jenomže všichni na oddělení dálniční policie jsou  i nadále drženi pod palbou,  telefonní spojení je vyřazeno z provozu. Meztím se Ben vydal pro pomoc, jeho auto je však sestřeleno, vybuchuje  a Ben je zločinci zadržen. Semir si myslí, že Ben je mrtvý. Ben se však osvobozuje a vrací se na okrsek pomoci svým kolegům, ti jsou však nadále uvězněni na služebně dálniční policie pod palbou zločinců. Zločinci si berou jako rukojmí neteř Kim  Hanu a nepoznáni unikají.   Ráno po strašné noci je konečně šéfová Kim odvezena do nemocnice a Semir s Benem se vydávají po stopě zločinců. Ben osvobozuje  Hanu a Semír se vydává na stopu hlavního šéfa organizace zločinců. Na útěku sestřeluje jeho auto ze silnice. Šéf zločinců je zadržen a oba komisaři mohou slavit Vánoce.
Sledovanost v Německu byla 5,06 milionů diváků.
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19

Tajemství druhé dcery Semira Gerkhana

14. října 2010 v 9:14 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Tajemství druhé dcery Semira Gerkhana
Lale


Velké tváře a velká radost byla v září  loňského roku, kdy jsme se dozvěděli v pilotním filmu Konec světa, že vrchní komisař dálniční policie Semir Gerkhan bude znovu tatínkem.
S narozením dítěte čekali tvůrci až do 11.3.2010 epizoda Koma. tehdy se narodila Semirova druhá dcera. A od té doby je pro fanoušky seriálu tajemstvím, jak se druhá dcera jmenuje.
Na soutěžním duelu Německo proti Turecku, jsme získali odpověď od Erdoğana Atalaye.
První dcera se jmenuje Ayda a byla dokonce s matkou unesena v pilotním filmu Město v strachu. A jak se tedy jmenuje Semirova druhá dcera?
2

Semirova druhá dcera se jmenuje Lale Gerkhan, jméno je tureckého původu a jeho překlad tulipán.
3
4
zdroj: Stránky Jimdo


Soutěžní duel Německo ptorti Turecku

13. října 2010 v 10:56 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Dne 6.10. 2010 se vysílal na SAT 1 pořad Německo proti Turecku.
skládačka

Bylo to utkání celebrit jak bylo popsano již v článku  http://admin.blog.cz/clanky/48276953, těm, kdo nemohli tento duel sledovat přináším ktrátkou obrázkovou reportáž. Soutěžilo se ve 12 ti disciplínách
1. znalostní kvíz o zvířatech - vyhrálo Turecko, skore 0:1
1
2
2. Baskedbal na autoskútrech, vyhrálo Německo skore 1:1
12
3. Znalostní kvíz o tom co pochází z Německa a co z Turecka, Erdoğan odpověděl správně. Vyhrálo ale Německo. Skóre 5:1
23

4. Stolní tenis, šest proti šesti, vyhrálo Turecko, skóre 5:5
34
35
5. Soutěž postřehu, tentokrát pro ženy, které z dětí jsou sorozenci, vyhrálo Turecko, skóre 5:16
6. Potápění, zásluhou Erdoğana Atalaye vyhrálo Turecko, skóre 5:16
3
5
6
10
12
7. Hádání názvu filmu ze světelných obrazů, tvořených těly, vyhrálo Německo, skóre 12:16
36
8. videohra XXL vyhrálo Turecko skóre 12:24
9. Kvíz- poslechem uhádnout zvuk domácího elektropotřebiče, vyhrálo Turecko, skóre 12:33
10. Fotbal, vyhrálo Německo, skóre 22:33
37
11. Hra závod velbloudů, pomocí vhozených kuliček se velbloudi (dřevění) pohybovali do cíle. Zvítězilo Německo, skóre před poslední soutěží
38
12. Hokej na kolečkových bruslích. V prodloužení zvítězilo Turecko i zásluhou Erdoğana Atalaye, který kolečkové brusle ovládá opravdu bravurně,, skóre 33:46
39
41
42
celkový duel tedy vyhrálo Turecko
6