Září 2010

Exclusiv

30. září 2010 v 19:01 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
1
Dnes jsem náhodou na RTL zastihla malou část reportáže magazínu Exclusiv  o nové tváři, která bude hostovat v seriálu Kobra 11. Je to manželka Olivera Pochera  modelka Alessandra Pocher.
A co se o hostování v seriálu píše:
Alessandra Pocher u Alarm für Cobra 11
manželka Olivera Pochera má hostující roli v akčním seriálu Kobra 11. Pod heslem "práce místo líbánek" pracuje Alessandra Pocher, rozená Meyer Wölden, pro akční seriál.
Její práce byla plná legrace a nápadů herců, nezměnilo se jen její jméno, ale otevírá se před ní nová kapitola v jejím životě i v kariéře.
21
22
23

1
2
3

Oliver Pocher s manželkou

Oliver Pocher s manželkou Alessandrou  Pocher - rozená Sandy Meyer-Wölden
video zde:

Útok

30. září 2010 v 13:55 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
tato epizoda bude vysílaná na RTL 14.10.2010
Útok
Semir Gerkhan

Erdoğan Atalay v TV Sky

29. září 2010 v 10:27 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Erdoğan Atalay  měl interview  26.9.2010 v televizi Sky. Bohužel u nás nelze přehrát ani video, které je uveřejněno na internetu. Doufám, ale, že rozhovor bude k dispozici. Zatím jen jedna fotka.
Erdogan Atalay

Kobra 11

28. září 2010 v 21:07 | Božena |  Galerie
epizoda Chlapec
Chlapec
epizoda Formule budoucnosti
Formule budoucnosti

Parťáci

25. září 2010 v 17:53 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 11. řady, rok 2006
Parťáci

Daniela Wutte

25. září 2010 v 17:53 | Božena |  Autogramy
Daniela Wutte

Semir Gerkhan

25. září 2010 v 17:53 | Božena |  Galerie
Vrchní komisař dálniční policie Kobra 11 Semir Gerkhan v epizodě Bistro Truckstop
Semir

epizoda Poslední den

24. září 2010 v 9:40 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Poslední den, rok 2010
Pracovnice banky je zavražděna. Na dálnici se zločinci nepohodnou a jsou pro Semira a Bena podezřelí. Pronásledování tria bankovních lupičů, končí pro Semira a Bena neúspěchem, když se
neúmyslně připletou do otevírání nového úseku dálnice, pobouří to i ministra vnitra.
Dvojice policistů má být za to potrestána. Oba však vidí ještě jednu naději na úspěch, aby se zabránilo jejich potrestání.. Oba pracují dlouho přesčas na služebně dálniční policie. Semir a Ben vykonávají práci pod velkým tlakem, ale dozví se, jak nebezpečné je trio lupičů, je nebezpečnější než se zpočátku zdálo.Původně se jednalo o kvarteto zločinců, mezi nimi byl zapletený i Semirův bratranec Aladdin. Aladdin byl však zatčen a odpykává si svůj trest ve vězení. On je ochotný pomoci Semirovi a Benovi ve vyšetřování pod podmínkou: Semir a Ben ho musí jeden den uvolnit z vazby a doprovodit na svatbu jeho sestry. Společně pronásledují trio zločinců, ale nic neprobíhá tak jak by si Ben a Semir přáli. Aladdin sleduje především svoje vlastní plány. Na svatbě Aladdinovy sestry dojde k přestřelce a trio lupičů i Aladdin mizí. Aladdin se dostává do úkrytu lupičů a objevuje ztracené miliony Euro, ale také zabité svoje bývalé komplice. Vzápětí je pracovníkem banky, který za vším stojí, omráčen. Na poslední chvíli ho zachraňují z hořícího úkrytu Semir a Ben. Za pomoci Aladdina se jim podaří usvědčit pracovníka banky z podvodů i loupeže. Pronásledování zločince končí znovu u ministra, kterému Semir a Ben zachraňují život.
Sledovanost v Německu 4,78 milionů diváků
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24Semir Gerkhan - kresba

23. září 2010 v 10:41 | Božena |  Moje kresby
Semir

Formule budoucnosti

23. září 2010 v 9:50 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
Epizodu Formule(vzorec) budoucnosti uvidíme na RTL 7.10.2010
Formule
Formule budoucnosti

Všechno nejlepší k narozeninám

18. září 2010 v 19:52 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Dnes 22.9.2010 slaví Erdoğan Atalay své 44. narozeniny

Srdečné blahopřání k narozeninám
Milý Erdoğane, srdečné blahopřání k Vašim narozeninám, přejeme Vám do dalších roků života především novou sílu a zdraví, mnoho úspěchů v osobním a pracovním životě. Mnoho hodin a věcí, které potěší Vaše srdce.
Liber Erdoğan, zum Geburtstag wir wüschen Ihnen viele Glückwünsche und wünschen Ihnen für das neue Lebensjahr vor allem neue Kraft und Gesundheit, sehr Erfolge im persönlichen und arbeiten Leben. Viele frohe Stunden und Dinge, die Ihr Herz erfreuen.
Erdogan

Zkoušející

17. září 2010 v 8:06 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Epizoda: "Zkoušející", rok  2010
Ben a Semir mají neobvyklou návštěvu - zkoušejícího nejvyššího kontrolního úřadu: Ludwiga Tietzeho. Úsporný komisař nachází, že oba dva jsou nejdražší policisté v celé zemi.
Nyní se chce oběma policistům podívat pod prsty a zajistit úsporný program. a to zrovna nyní, když je tu vyšetřování proti bezcitnému gangu, který přepadává specializovaná nákupní střediska. Přesto oba komisaři pokračují i navzdory úspornému programu ve vyšetřování a je zde přítomen i Ludwig Tietze. Když se oba policisté a tvrdohlavý kontrolor sbližují, udeří zločinci znovu a Ludwig Tietze poznává ve vedení bandy svého známého. Je bandou zločinců unesen, aby prozradil a pomohl bandě k milionu Euro, je unesena i jeho žena. Tietze pod nátlakem prozrazuje zločincům, jak se k penězům dostat a je donucen jim při tom pomáhat. Semir a Ben jsou bandě na stopě. Tietze splnil svůj úkol, ale je zločinci zastřelen, alespoň tak si to zločinci myslí. Kontrolor si však vzal neprůstřelnou vestu a společně.se Semiem a Benem zachraňuje na poslední chvíli svou ženu a zneškodňuje hlavu bandy zločinců.
Sledovanost v Německu byla 4,66 milionu diváků.
1
2
2
2c
3
4
6
7
8
9
10
11
12

Turbo a Tacho

16. září 2010 v 8:27 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda bude v premiéře vysílaná na RTL 30.9.2010
Turbo a Tacho
Turbo a Tacho

Přízraky minulosti

15. září 2010 v 9:11 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 11 řady, rok 2006
Přízraky minulosti

Semir a Tom

15. září 2010 v 9:10 | Božena |  Galerie
akční scéna
Semir a Tom
Semir a Tom

Hlídka ( Die Wache)

14. září 2010 v 20:37 | Božena
Hlídka ( Die Wache)
díl 29: Malá laskavost
první vysílání" RTL 24.11.1994, opakování 2.1.1997 a 4.2.2002
Hrají: Heinz Moser, Axel Pappe, Mogens von Gadow, Hanz Heller…
Erdoğan Atalay ve vedlejší roli jako podezřelý Richard Schneider
Wache

Obsah: Mladý muž Richard Schneider je zatčen, když se pokusí platit šeky a šekovou kartou, které mu zjevně nepatří. Tvrdí sice, že je nevinný, ale komisař Severing chce přijít věci na kloub a nechává jej prozatím zavřít.
Na policejní stanici zavládne neklid, když je vyhlášený všeobecný zákaz dovolených. Podsvětí je zjevně zásobováno informacemi, které mohou pocházet jen z řad policie. Není vyloučeno, že zrádce se nachází mezi kolegy ze stanice. Za přísně tajných bezpečnostních opatření je sledován
noční klub a připravována razie. Jen jeden člověk při této akci chybí" Franku Rulandovi se podařilo dostat na tento den volno. Jeho kolegové se nestačí divit, když jej potkávají právě v onom nočním klubu, který je prohledáván. jsou napnuti, co jim k tomu bude moci říct na stanici.
Na stanici se hlásí manželský pár Gutmannových z Bavorska, který je na návštěvě v Kolíně. Pan Gutmann ohlašuje, že byl v noci zbit a okraden. Svědecká výpověď jeho ženy však vyvolává u Sarah Jansenové a Jojo Schroders mnohé otevřené otázky.
Přesto, že policejní stanice je oslabena kvůli policejní akci může být zorganizována poněkud svévolná, ale korektně probíhající konfrontace mezi manželským párem a podezřelým Schneiderem. Tato konfrontace nabere náhle zcela překvapivý obrat, když paní Gutmannová s pláčem zkolabuje. Když všichni kromě dvou policejních úředníků opustí vyšetřovací místnost, přiznává se,že to ona nechala svého muže zmlátit a bezmocně ležet na ulici. Jako důvod uvádí, že ji muž neustále urážel. Tím se prokázalo, že Schneider mluvil pravdu, když vypověděl, že on Gutmanna nezmlátil.
Wache

přeložila paní Dagmar Zemanová, srdečný dík!

Erdoğan Atalay a Tom Beck

14. září 2010 v 10:20 | Božena |  Galerie
Hlavní představitelé seriálu Alarm für Cobra 11- Die Autobahnapolizei ( Kobra 11)
Erdoğan Atalay - hraje vrchního komisaře Semira Gerkhana a Tom Beck- hraje vrchního komisaře Bena Jägera
Erdogan a Tom

Fotografie je z filmové premiery Alarm für Cobra 11 v Cologne v Kolíně nad Rýnem (srpen 2010)
autorská práva k této fotografii vlastní Daniela D.

Povídání s Erdoğanem Atalayem

11. září 2010 v 13:03 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Povídání s Erdoğanem Atalayem
Erdogan


V neděli 26. září bude herec Erdoğan Atalay hostem rádia SR 2, herec bude živě odpovídat na otázky moderátorů Bianky a Wolframa i na otázky z řad publika. O vstupenky na tento pořad byl mimořádný zájem.
Talkshow začne ve 21 hodin. Pořad bude zaznamenán nejen na mikrofon, ale i na videokameru. Kdy bude veřejnosti k dispozici, ještě není známo.

Kdo chce rádio nainstalovat návod je zde:
Pokud budou známy další informace, blog vám je jistě přinese.

Jak bylo oznámeno 20.9.2010, tento pořad se ruší, protože herec musí natáčet!

Pro život přítele

10. září 2010 v 14:13 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Epizoda " Pro život přítele", rok 2010
S pomocí Semira má mladý horkokrevný člověk Cem konečně uchopit život do svých rukou, právě ukončil svůj výcvik a je čerstvě zamilovaný do zpěvačky repu , která pracuje pro producenta Omida. Cem zjistí jeho adresu, protože podezřívá úředníky pro nezákonný obchod, který se týká drog. Hledaný je zavražděný, a Semir a Ben přistihnou na místě činu právě Cema, který se snaží utéci s tím, že je nevinný. Cem je uvězněn. Ben a Semir přicházejí na stopu původce činu a chtějí obhajovat Cema, atentátu na něho však nemůžou zamezit. Cem přeživá jen stěží. Kvůli svému příteli jde Semir až do krajnosti. Osvobozuje Cema z vězení. Semir a Ben se při této akci dostávají do smrtelného nebezpečí, které jim hrozí od zkorumpovaných policistů, kteří jsou ve spolku se zločinci.Při přestřelce se Cem vrhá do rány kulce, která je určena Semírovi, je zraněn. Všichni zločinci jsou však pochytáni a Cem je osvobozen.

Sledovanost v Německu 4,92 milionů diváků
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Německé utkání s Erdoğanem Atalayem

9. září 2010 v 9:35 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Německé utkání s Erdoğanem Atalayem
13


Po mnoha diskusích v Německu a po úspěšném utkání německé fotbalové reprezentace ( 1-0 proti Belgii, 6-1 proti Azerbajdžánu) vstoupí na fotbalový trávník 22 celebrit v satelitní show
Německo v zápase proti Turecku. Show se bude konat dva dny před Evropským kvalifikačním zápasem proti Turecku v Berlíně a bude ji moderovat Johannes B. Kerner.
Erdogan


V tureckém týmu nastoupí i herec Alarm für Cobra 11 Erdoğan Atalay narozený 22. září v Hannoveru, který má tureckého otce a německou matku.Tento zápas má donést legraci, humor a vtip.

Za Německo nastoupí:
Til Schweiger (Zwieöhrküken), Matthias Steiner(olympionik),Jürgen Vogel ( Schillerstrasse- Schillerova ulice), Andreaa Swatzki a Ulla Kock( 100.000 Marková show) a také Mike Krüger.
Erdogan


Za Turecko nastoupí:
komik Kaya Ynar, moderátorka Gülcan Kamps, komik Bülent Ceylan, herečka Sila Sahin
( Dobré časy, špatné časy), hudebník Eko Fresh, herec Erdoğan Atalay( Alarm für Cobra11)
dále herci Tim Seyfi a Ilknur Boyraz

Tuto show - Utkání Německo proti Turecku uvidíte 6. října 2010 na SAT 1 ve 20.15 hodin