Srpen 2010


Erdoğan Atalay: „ Jeden muž, jedno auto“

31. srpna 2010 v 16:53 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti

Celebrity- shon v Kolíně nad Rýnem
Co nabízí horká klubová scéna Diamant v neděli večer?  Jedno auto a řadu celebrit.
Americky herec David Hasselhoff, který je známý mimo jiné i ze seriálu Kinght Rider, zde byl jako host a byla zde i replika seriálového auta KIIT
2

Tato událost neunikla ani herci Erdoğanu Ataloyovi. Oproti kolínským nadšeným obdivovatelům auta akční hrdina prozradil: " To je pro mě něco definitivního, ale hodně by to člověka bolelo, když ví jak vozy v našem seriálu končí." K tomu se můžeme jen připojit i kdyby mluvící auto bylo jen nefalšovaný přihlížející.
A tady je pár fotografií s Erdoğanem Atalayem
1

Hlavní představitel Diamant Clubu Disco Yaha Firat pozval na večer 28.8. 2010 mnoho významných osobností. On si rozuměl i s hvězdou seriálu Alarm für Cobra 11 Erdoğanem Atalayem, který hraje vrchního komisaře Semira Gerkhana
3

Sandra Owoc ( dokumentaristka seriálu Pronajmout, koupit, bydlet, VOX) a Erdoğan Atalay
4

Erdogan Atalay, Yaha Firat a Detef Turisier( šikovný člověk Německa/ Mistr Německa
5
6

Kobra 11

28. srpna 2010 v 19:12 | Božena |  Galerie
Pilot

TV Nova a Kobra 11

27. srpna 2010 v 20:10 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Televize NOVA má svoje stránky o seriálu Kobra 11
adresa je zde:
aktuální článek zde:


Premiéra pilotního filmu

26. srpna 2010 v 14:35 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
26.8.2010 odstartoval v Kolíně nad Rýnem pilotní film Útok novou sezónu vysílání seriálu Alarm für Cobra 11.
1
Erdogan a Tom


Kromě hlavních hrdinů Erdoğana Atalaye a Toma Becka byli na premiéře pilotního filmu přítomni i prominentní hosté, někteří si ve filmu zahráli. jako například Wolke Hegenbarth a Oliver Pocher. Nikdo si nechtěl nechat ujít velkolepé představení Olivera Pochera, který místo auta řídil tank.
2
Erdogan a Tom


V pilotním filmu Útok( Atentát) musí řešit Semir Gerkhan a Ben Jäger obtížný úkol. Jsou odsouzeni, aby učili dopravní výchovu na základní škole. při této činnosti se dostanou na stopu gangu zločinců, kteří plánují masivní útok a jako rukojmí si berou školní autobus i s celou třídou i jejich učitelkou.Ben a Semir musí rychle jednat, aby zabránili katastrofě. Podporu získávají
v starém příteli, teoretika na katastrofy, Sturmim.
3

Premiéry se zúčastnilo asi 500 hostů a film a přítomné umělce odměnilo nadšeným potleskem.
1
Erdogan a Tom

Zkoušející

25. srpna 2010 v 17:51 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda bude vysílána 16.9.2010 na RTL
obsah epizody zde:
Zkoušející

Semir a Ben

25. srpna 2010 v 17:51 | Božena |  Galerie
Komisaři dálniční policie Semir a Ben učí dopravní výchovu na základní škole v  novém pilotním filmu
Semir a Ben
Semir

Trailer k nové řadě Kobry 11

24. srpna 2010 v 13:41 | Božena |  Videa

10. mezinárodní setkání fanoušků Kobry 11

23. srpna 2010 v 14:39 | Božena |  Setkání fanoušků Kobry 11 a naše kobrácká parta
10. mezinárodní setkání fanoušků Kobry 11
Erdogan


Opět po roce jsme letos vyjeli na již 10. ročník mezinárodního setkání fanoušků Kobry 11.
Z Prahy jsme odjížděli asi ve 2 hodiny v noci směr Kolín nad Rýnem. Německo nás tentokrát přivítalo plačtivým počasím. Po dvanácti hodinách jsme auta zaparkovali před ubytovnou v Hürtu.
úterý 17.8.2010  
- po unavující jízdě, zejména pro řidiče a po ubytování, nastala chvilka odpočinku. K večeru jsme vyrazili do Kolína nad Rýnem na nějaké občerstvení. K našemu překvapení jsme zde potkali hlavního organizátora Fantreffen Thorstena. Následoval krátký přátelský rozhovor. V Hürthu jsem potom prospali první noc.
1

středa 18.8. 2010
- Den se probudil do deštivého počasí. Přesto část naší party nelenila a po snídani vyrazila do zábavního parku Fantasialand. Zážitky byly opravdu výjimečné. Déšť totiž netrval dlouho, tak to byl velice pěkně strávený den v místech, kde se natáčela třeba epizoda Černá růže, nebo pilotní film Město v strachu. Já jsem do Fantasialandu nešla a jela jsem s paní Dášou a Karolínkou vlakem do Kolína nad Rýnem. Prošly jsme Katedrálu a pochodily po městských uličkách. Paní Dáša to zde dobře zná, tak jsme měly s Karolínkou skvělý komentář i doprovod. Večer jsme na ubytovně oslavili již všichni narozeniny jednoho našeho fandy .
čtvrtek 19.8.2010
- Tentokrát nás probudilo sluníčko a my jsme vyrazili do Duisburgu do Landschaftparku, zde je stará továrna, kde se natáčelo mnoho scén z Kobry 11, asi nejslavnější je scéna honičky z epizody Černá vdova. Po prohlídce továrny, která je zde jako muzeum jsme jeli do Oberhausenu do nákupního centra. Chtěli jsme navštívit Mořský svět, ale fronta čekajících návštěvníků nás odradila. Odpoledne jsme se přesunuli do Düsseldorfu a navštívili prodejní muzeum automobilů Meilenwerk, i zde se Kobra 11 natáčela. Bylo již velice teplé počasí tak jsme poseděli na nábřeží a potom vyrazili domů na ubytovnu. Večer naši mladí fandové navštívili diskotéku.
2
3

pátek: 20.8.2010
- Znovu se na nás usmíval slunečný den. Dnes v patnáct hodin začnou dojíždět první fandové do Hürtu na mezinárodní setkání. My jsme se ráno vydali znovu do Kolína nad Rýnem. Někdo navštívil Muzeum čokolády, jiný vyběhl na věz Katedrály, další prohlédl vlakové nádraží a prošel si část města.. Asi kolem patnácté hodiny jsme se vrátili do Hürtu, u vchodu čekali organizátoři setkání a rozdali nám plakáty, fotografie a trička. Taky jsme se jeden po druhém vyfotili. V 18 hodin začal oficiální program setkání. Thorsten nás všechny přivítal, právě díky paní Dáše jsme tentokrát věděli o čem se vůbec jedná. Skvěle nám jeho slova tlumočila. Potom nastala grilovací párty a zábava pokračovala až do pozdních večerních hodin.
sobota: 21.8.2010
- Opět slunečno, teplota se šplhala kolem třicítky po celý den. Ráno jsme jeli do kina, kde nám byl promítnut v předpremiéře pilotní film.( Bude k vidění 2.září na RTL) Po napínavém akčním zážitku jsme se vydali do Actionconceptu, kde nás čekala další část programu. Na nádvoří jsme s pomocí režiséra Stefana Richtera utvořili živý obraz obrovské desítky. Následoval další program v garáži, kterou známe ze seriálu jako oddělení KTU. Usadili jsme se k prostřeným stolům a zanedlouho přišla mezi nás sekretářka dálniční policie Zuzana- Daniela Wutte.
5

Je to velice milá osůbka, vyprávěla a rozdávala autogramy. Potom se už mezi vraty objevil Erdoğan Atalay
4

, následoval aplaus, a tak jako minulý rok Erdoğan obcházel stoly a rozdával autogramy. Tentokrát šlo, ale všechno moc rychle a my se nestačili na nic zeptat. Asi po dvou hodinách Erdoğan odešel. V Kobře 11 mají momentálně natáčecí pauzu, tak Tom Beck, tentokrát nedorazil. Byl na dovolené v Mnichově. Erdoğan si čas na své fanoušky chvíli udělal. Po autogramiádě, která byla opravdu velice rychlá jsme se ještě všichni vyfotili před budovou dálniční policie Autobahnpolizei a jeli na ubytovnu. Zde Thorsten zhodnotil setkání s herci a vysvětlil nám , proč nebylo možné strávit v Actionconcepru s herci více času. Jeho vysvětlení bylo rozumné. Následoval program na ubytovně. Někteří z nás se jeli rozloučit s Kolínem nad Rýnem.
neděle 22.8.2010
- Po snídani jsme se sbalili, rozloučili s pořadateli a odjeli domů směr Česká republika.
Já hodnotím setkání kladně, protože jsem se zase setkala s milýma lidičkama, je to opravdu bezvadná parta a všem patří velký dík. Pro mě je vždycky obrovský zážitek setkání s Erdoğanem, i když tentokrát opravdu velmi krátké. Ale moc mě potěšilo, že už mě Erdoğan poznal. To opravdu zahřeje u srdíčka a rozumím i všem. kteří se těšili na Toma Becka a nedočkali se. Tak snad příště.
6

Fantreffen - setkání 2010

23. srpna 2010 v 9:57 | Božena |  Setkání fanoušků Kobry 11 a naše kobrácká parta
První obrázky ze setkání
Erdogan a já
ERdogan
Erdogan
Erdogan
poslení dva obrázky (c) Petra Černá

popis celého setkání bude následovat!

Pro život přítele- epizoda Kobry 11

13. srpna 2010 v 21:33 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
tato epizoda bude vysílaná 9.9.2010 na RTL
Pro život přítele
obsah najdete na stránkách zde:

Drsná podmínka

11. srpna 2010 v 16:37 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 10. řady, rok 2005
Drsná podmínka

Atentát - pilotní film

6. srpna 2010 v 19:38 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
Pilotní film " Atentát ", který bude vysílaný v podzimní řadě 2.9.2010 na RTL
Atentát
Obsah tohodo dílu a dalších je uveden v české verzi německých oficiálních stránek Erdoğana Atalaye zde:

Reklama na Kia Sportage

6. srpna 2010 v 17:53 | Božena |  Videa

Semir Gerkhan

5. srpna 2010 v 21:19 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Semir Gerkhan v reklamně na nový vůz Kia Sportage
42
46
47
49
51
zde je celý spot:

Zrada

5. srpna 2010 v 16:28 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 13. řady, rok 2008
Zrada