Natáčení s top modelkou

25. června 2010 v 14:03 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Natáčení s top modelkou
Ostrá střelba pro tým Kobry 11
1

25.6.2010 7,03 hodin
Louisa Mazzurana , která se umístila v Německu jako čtvrtá top modelka, dostala roli hostující herečky v další epizodě  seriálu Alarm für Cobra 11: na odpočívadle s panoramatem Kolína nad Rýnem, kde bylo místo pro natáčení epizody.
2

Smělá - atraktivní je podpora pro tým dálniční policie, pro novou řadu úspěšného seriálu RTL Kobra 11. Čtvrtá umístěná top modelka Louisa Mazzurana má krátkou roli v 219. epizodě seriálu nazvané " Mrtvý bratr" Scény byly točeny ve čtvrtek ráno na parkovišti a zbytek na ploše Frechen jih s výhledem na Kolín nad Rýnem.
nat

Jako krasavice beze jména je podle scénáře objevena u Porsche kabrioletu dvěma policisty dálniční policie Semirem Gerkhanem ( Erdoğan Atalay ) a Benem Jägerem ( Tom Beck).
Její výkon je krátký, ale zuřivě ostrý. Jak sama řekla :" Moje role je hezká žena, která vystupuje z auta a má ráda policisty. Scénář je opravdu skvělý, můj osobní závěr je, že oba herci Erdoğan i Tom byli nesmírně pozitivní. Jsou to velmi pěkní a atraktivní muži."
Také stranou od kamer byla obdivována výška 1,71 m  22 leté modelky. Modelka byla také zvědavá na zbraně TV herců.
4

Než budou moci diváci obdivovat Louisu Mazzuranas, budou si muset počkat do příštího roku, kdy by epizoda " Mrtvý bratr" měla být uvedená na obrazovkách
Tom Beck( 32) řekl: " Louisa byla velmi pěkná, velmi okouzlující . Je to skutečně milá holka. Může u nás klidně začít, když by chtěla."
O tom není pochyb, spíše by člověk řekl, že její vzhled v seriálu je zcela jedinečná věc.
Legraci si ale Louisa nenechala zkazit. Vklouzla do přiléhavých modrých šatů a alespoň jednoho z policistů si omotala kolem malíčku.
3

Za posledních patnáct let je seriál " Alarm für Cobra 11 nedílnou součástí programu televize RTL. Premiérové díly vidělo v posledním období v průměru 4,45 milionů diváků v Německu
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Danna Danna | Web | 29. června 2010 v 17:24 | Reagovat

pěkné fotky i článek, už se těším...

2 gogokobra11 gogokobra11 | 9. července 2010 v 17:08 | Reagovat

Wau vyzerá sexi !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama