Červen 2010

Řidič

30. června 2010 v 10:38 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 10. řady, rok vysílání  2005
Řidič

Natáčení s top modelkou

25. června 2010 v 14:03 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Natáčení s top modelkou
Ostrá střelba pro tým Kobry 11
1

25.6.2010 7,03 hodin
Louisa Mazzurana , která se umístila v Německu jako čtvrtá top modelka, dostala roli hostující herečky v další epizodě  seriálu Alarm für Cobra 11: na odpočívadle s panoramatem Kolína nad Rýnem, kde bylo místo pro natáčení epizody.
2

Smělá - atraktivní je podpora pro tým dálniční policie, pro novou řadu úspěšného seriálu RTL Kobra 11. Čtvrtá umístěná top modelka Louisa Mazzurana má krátkou roli v 219. epizodě seriálu nazvané " Mrtvý bratr" Scény byly točeny ve čtvrtek ráno na parkovišti a zbytek na ploše Frechen jih s výhledem na Kolín nad Rýnem.
nat

Jako krasavice beze jména je podle scénáře objevena u Porsche kabrioletu dvěma policisty dálniční policie Semirem Gerkhanem ( Erdoğan Atalay ) a Benem Jägerem ( Tom Beck).
Její výkon je krátký, ale zuřivě ostrý. Jak sama řekla :" Moje role je hezká žena, která vystupuje z auta a má ráda policisty. Scénář je opravdu skvělý, můj osobní závěr je, že oba herci Erdoğan i Tom byli nesmírně pozitivní. Jsou to velmi pěkní a atraktivní muži."
Také stranou od kamer byla obdivována výška 1,71 m  22 leté modelky. Modelka byla také zvědavá na zbraně TV herců.
4

Než budou moci diváci obdivovat Louisu Mazzuranas, budou si muset počkat do příštího roku, kdy by epizoda " Mrtvý bratr" měla být uvedená na obrazovkách
Tom Beck( 32) řekl: " Louisa byla velmi pěkná, velmi okouzlující . Je to skutečně milá holka. Může u nás klidně začít, když by chtěla."
O tom není pochyb, spíše by člověk řekl, že její vzhled v seriálu je zcela jedinečná věc.
Legraci si ale Louisa nenechala zkazit. Vklouzla do přiléhavých modrých šatů a alespoň jednoho z policistů si omotala kolem malíčku.
3

Za posledních patnáct let je seriál " Alarm für Cobra 11 nedílnou součástí programu televize RTL. Premiérové díly vidělo v posledním období v průměru 4,45 milionů diváků v Německu

Tom Kranich a Semir Gerkhan

23. června 2010 v 14:25 | Božena |  Galerie
Semir a Tom

Autogramy

23. června 2010 v 14:23 | Božena |  Autogramy
autogaram
Charlotte Schwab, Eddy Schulze a  Erdoğan Atalay
Autogram
René Steinke a Erdoğan Atalay

Procházka epizodou "Kartel"

17. června 2010 v 12:45 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
KARTEL, rok natočení 2009, rok vysílání na TV Nova 2010

Policisté dálniční policie Semir Gerkhan  a Ben Jäger se vydávají za překupníky drog a uzavírají obchod s překupníkem drog Rikem, kterého chtějí zatknout.
1
2

Riko jim ale řekne, že ve městě se znovu rozjel podnik s drogami s názvem Kartel v jehož pozadí stojí Afgánec. Semir a Ben od zatknutí Riká upustí, ale do akce zasahují policejní vozy. Riko prchá po dálnici a při srážce s nákladním vozem umírá .
3
4

Dálniční policie má k dispozici heroin a policisté  Semir a Ben chtějí proniknout do drogového kartelu.
Ve stejný čas je nalezena mrtvola tajného agenta LKA, který měl proniknout do kartelu, ale jeho totožnost byla prozrazena a on byl zavražděn.
5
6

Semir i Ben si uvědomují riziko, které podstupují, nicméně trvají na odhalení Afgánce a v přestrojení a se změněnou identitou vstupují do kartelu
7
8
9
91
92

Vedení kartelu prověřuje oba nové členy, ale Hartmut jim falešnou identitu potvrdil dokonale
i když ve chvíli ověřování údajů se stala chyba, všechno dobře dopadlo
93
94
95

Ben se snaží přes členku kartelu blondýnku Karmen proniknout k informacím
96

Semir zase prověřuje u vojenské jednotky identitu překupníků, které s Benem zneškodnili

Při noční akci v kartelu Semir a Ben přijdou na to, odkud drogy pocházejí. Ve vedení kartelu však narůstá podezření a důvěra v nové členy Semira a Bena je malá
97
98

Semir má dokázat, že je pravý drogový překupník a má zastřelit svého partnera Bena. Semir si dokáže vypočítat, že v hlavni žádný náboj není a stisknutím spouště odvrací podezření překupníků
99
991

Blondýnka Karmen se od velitele vojenské jednotky dozvídá pravou totožnost Semira Gerkhana
Brzy nato se o pravé totožnosti obou policistů dozvídají i ostatní členové kartelu z televizní reportáže o zadržování překupníků drog.
992

Dochází k přestřelce a Karmen zachraňuje oba policisty   a s tím, že je tajná agentka LKA plně získává  na svou stranu jejich důvěru.
993
994

Karnen  navede oba policisty na falešnou stopu, v letištní hale dojde k přestřelce, ale drogy zde nejsou .
995
996

S pomocí pilotní služby oba policisté zjistí, že drogy byly vyhozeny z letadla na jiném místě. Začíná znovu akce.
997

Ben pronásleduje dodávku, ve které jsou drogy, dostává se však do smrtelného nebezpečí.
998

Karmen je sestou Afgánce a znovu založila kartel, takže je to ona, kdo stojí v čele organizace.
Je tu ale Semir, který Bena zachraňuje.
999

Karmen je zatčena a kartel je tak zlikvidován.
Policistíé Semir a Ben mají před sebou další nebezpečné akce, které možná uvidíme na podzim.
9991

FIFA 2010

16. června 2010 v 11:46 | Božena |  Ostatní
Erdoğan Atalay a Tom Beck natočili pro RTL krátký spot k mistrovství světa ve fotbale 2010 pro TV RTL
1
11
12
13
14

Srážka

14. června 2010 v 16:06 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 2. řady, rok 1997
Srážka

Semir - 14. roků u dálniční policie

14. června 2010 v 10:38 | Božena |  Videa
Erdoğan Atalay jako Semir Gerkhan v seriálu Kobra 11, sestřih ze 14 roků trvání seriálu

Sebeobrana

14. června 2010 v 10:07 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 9. řady, rok vysílání 2004
Sebeobrana

Atalay jezdí díky Kobře 11 lépe

13. června 2010 v 16:08 | Božena |  Tiskové zprávy
Atalay jezdí díky Kobrě 11 lépe
poslední aktualizace 12.6.2010 -13:20
Kolín nad Rýnem. Díky seriálu Alarm für Cobra 11- dálniční policie, je herec Erdoğan Atalay lepším řidičem. "Díky volné jízdě na filmové dálnici Kobry 11 nejsem unáhlený, ale dovedu předvídat, co se může stát," říká Atalay
Erdogan Atalay
Erdoğan Atalay se díky Kobře 11 naučil hodně z umění dobře řídit auto

" Já mohu říci zda někdo jede agresivně i když on nebliká světly," říká herec, představitel vrchního kriminálního komisaře Semira Gerkhana sobotnímu vydání Expresu.43- letý herec má i po 15 ti letech respekt před svými kaskadérskými kousky. I on má špatný pocit od žaludku, aby
všichni zůstali bdělí a brali v úvahu všechna rizika. Ale strach je špatný společník. " Musí se v duchu uzavřít a předat tělu správné instinkty."

Semir Gerkhan v akci

12. června 2010 v 15:25 | Božena |  Galerie
Semir
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Natáčení v Düesseldorfu 6.6.2010

8. června 2010 v 21:01 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Natáčení 6.6.2010 epizoda, pracovní název "Turbo a Tacho"

Je tu druhý natáčecí den, natáčení bude velmi komplikované a preventivní příprava je velice důležitá. Včera byl na vodě postaven velký barevný hausbót. Počasí je stejné jako včera, slunečné a teplé 29 stupňů celsia.
V dopoledních hodinách hlavní hrdinové Erdoğan Atalay a Tom Beck natáčeli akce na vodních skútrech. Zároveň připravil tým pod vedením akčního režiséra Stefana Richtera velkolepý kaskadérský ohnivý kousek na vodě. Byly přítomny záchranné složky i hasiči z Düesseldorfu. Složky měly zasahovat v případě potřeby. Přítomen byl i hostující herec Lutz Herkenrath, který měl jet na motorovém člunu.
Pozdě odpoledne bylo uzavřeno celé okolí natáčení, krátký déšť o chvilku posunul hlavní natáčecí akci. Pronásledovaný motorový člun ztrácí kontrolu nad řízením a prudce naráží do dřevěného hausbótu. Tento efektní kousek vrcholí obrovskou ohnivou koulí.
Dva vzrušující natáčecí dny byly u konce, výsledkem akční scény byl ohořelý motorový člun a zničený hausbót. vysoké výrobní náklady a jen dvě minuty na filmovém plátně.
Na závěr bychom chtěli poděkovat hercům Erdoğanu Atalayovi a Tomu Beckovi jakož i celému týmu Action conceptu.
Obrázky z celé akce najdete v článku Natáčení 7.6. zde
zkrácená veze volného překladu, zdroj uveden na obrázcích

Natáčení v Düsseldorfu 5.6.2010

8. června 2010 v 21:00 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Natáčení 5. 6.2010 epizoda s pracovním názvem " Turbo a tachometr"
5.6.

Pro zbrusu novou epizodu seriálu " Alarm für Cobra 11", si produkční společnost Action concept vybrala opět přístav v Düsseldorfu.S jasným sluncem a veselým týmem umělců proběhlo celodenní natáčení, s čímž celý tým souhlasil. Silný tým pěti mužů postavil na vodě hezký, barevný hausbót, který v epizodě hraje později zvláštní roli.
Na druhé straně řeky bojoval Semir ( Erdoğan Atalay) o život a musel se spolehnout na svého parťáka Bena Jägera ( Tom Beck). Semirova protivníka zde hraje Lutz Herkenrath, který už si zahrál v mnoha dílech Kobry 11. V době natáčecí přestávky rozdávali oba herci autogramy svým fanouškům.
Slunečný den s teplotou kolem 30 stupni celsia , to je ideální základna pro výlet na vodu.. Tři dámy v sobotním odpoledni relaxovaly na vodních skútrech. O pár minut později si dali závody i Semir a Ben. Byla to zajímavá sekvence natáčení. Poté co byly všechny scény v "krabici", rozjel režisér Jan Martin Scharf závěrečnou scénu. Pro zajímavý výsledek byl velmi důležitý dramatický konec. Z různých úhlů pohledu kamery tým filmovala Erdoğana Atalaye a Toma Becka s jednou s hostujících hereček Axel Stein. Konec epizody ale nebudeme prozrazovat.
V 19 hodin bylo natáčení ukončeno a první natáčecí den byl tak u konce. Zítra tu bude druhý natáčecí den a vzrušující akční scény a dramata na vodě.
Následuje článek natáčení 6.6.2010
zkrácená volná verze překladu, zdroj uveden na obrázcích

Ohnivá koule v Kobře 11- natáčení 7.6.2010

7. června 2010 v 18:41 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Natáčení v Düsseldorfském přístavu - Ohnivá koule v Kobře 11
1

Další epizoda seriálu
Kobra 11 se natáčela 7. června v Düsseldorfském přístavu. Celá akce  byla odstartována ve 12.32 hodin.
Motory hlasitě burácely . Malý člun Racing na plný plyn naráží do velkého hausbótu, létají třísky a ozve se ohlušující rána a exploze. Celý hausbót se proměňuje v ohnivou hořící kouli, výbuch v přístavu Düsseldorf. Je to nová technologie produkční společnosti Action concept, která produkuje seriál Alarm für Cobra 11 pro televizi RTL, kde se vysílá každý čtvrtek ve 20.15 hodin. Na natáčení této scény se podílelo 84 lidí, 8 z nich jsou kaskadéři.

Erdoğan Atalay, herec (43) jako Semir Gerkhan je nadšený z natáčení." Je zde legrace, celý den jsem v teplé vodě a jezdím na vodním skútru závody."
1
A ukazuje jak se jezdí. " Pokud zase něco budeme natáčet na vodě, potom jsme vlastně vždy v Düsseldorfu. V Kolíně nad Rýnem nejsou tak tolerantní, jako tady, tam nemůžeme natáčet."


Tato scéna bude k vidění v srpnu
2010 v části 217 nebo 218
1
5
6
8
11
14
17
18
volně přeloženo

Pes a kočka

7. června 2010 v 9:24 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 6. řady, rok 2003
Pes a kočka

Erdoğan Atalay

3. června 2010 v 19:44 | Božena |  Moje kresby
Erdogan

Nalezenec

3. června 2010 v 19:43 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 2. řady, rok vysílání 1997
Nalezenec

Komisař

3. června 2010 v 19:42 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 9. řady, rok vysílání 2004
Komisař

Staří přátelé

1. června 2010 v 20:06 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 14. řady, rok natočení 2009
Staří přátelé

Bratrská láska

1. června 2010 v 17:54 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 14. řady, rok natočení 2009
Bratrská láska