Auto projíždí supermarketem

4. května 2010 v 12:15 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Auto projíždí supermarketem
natáčení traileru k nové řadě seriálu Alarm für Cobra 11
1
V uličkách supermarketu byly natáčeny scény pro propagační trailer. zde herci dostávají poslední pokyny.
Erftatadt-Lechenich. Mnozí kolemjdoucí byli v neděli překvapeni, když v supermarketu
Lechenich vládl  čilý ruch, jak mohli spatřit přes otevřené dveře obchodu. Skutečně jel pás na pečení chleba i v kancelářích bylo rušno. Ale od vstupu do supermarketu je oddělovala páska a řada světel.. Nebyl to normální nákupní den. 25 členů týmu televizní stanice RTL a produkční společnosti Actionconcept, zde natáčelo krátký propagační trailer k akční sérii Alarm für Cobra.
Přítomni byli oba hlavní aktéři Erdoğan Atalay, který hraje roli vrchního komisaře Semira Gerkhana a Tom Beck jako vrchní komisař Ben Jäger.
" Natáčíme zde scénu,která bude uvozovat podzimní novou sezónu", uvedl manažer Sven Struchhold:" Sezona začíná v srpnu". Ale kdo si myslel, že uvidí divoké přestřelky byl zklamán. bylo zde pouze nové auto Bena Jägera, které mělo projet sklem do obchodního oddělení s kyticemi a potom do oddělení s ovocem a zeleninou. " K dispozici na rozbití skla máme jen malé výbušné zařízení, kterým se sklo rozbije lépe," říká studiový manažer. Obsah traileru je klidný. "Trailer před novou sezónou je vždy vrcholem pro fanoušky. Nechceme se dostat moc daleko od napětí," řekl studiový manažer Maik Fickelscheer.
Natáčení trvalo asi 9 hodin, scény se točily z různých úhlů, některé se opakovaly, dokud vše nebylo perfektní. Výsledek byla scéna  jen asi dvě až tři minuty
1
Dvě hlavní postavy Erdoağn Atalay( vzadu ) a Tom Beck při úpravě make upu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama