Rozhovor s Erdoğanem z roku 2006

7. dubna 2010 v 17:57 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Tento rozhovor je ze zdroje uvedeného dole, a je trochu zkrácený.

Od roku 1996 se toho v akčním televizním seriálu Kobra11 změnilo více než dost. Dálniční honičky jsou rychlejší, výbuchy silnější a demolování vozů efektnější. Na něco se ale věrní diváci mohou spolehnout: Roli Semira Gerkhana už jedenáct let hraje Erdoğan Atalay (40).
Erdogan

prosím obrázek nekopírovat, děkuji

Jedenáct let už Semir pronásleduje vrahy, vyděrače, překupníky, zloděje a další lotry. A hned tak s tím neskončí. Zatímco u nás NOVA vysílá desátou sérii, na RTL 22. března odstartovalo již jedenácté pokračování.
Už jako malého kluka Erdoğana Atalaye lákaly adrenalinové situace. A v seriálu se jich užije více než dost. "Kde jinde bych se mohl po dálnici prohánět 200km/h, létat helikoptérou nebo pronásledovat zločince v proudovém letadle a ještě za to mít  dost zaplaceno?"
Usmívá se Erdoğan Atalay. Většinu akčních scén včetně skoků z vrtulníku si Erdoğan natáčel v seriálu sám bez kaskadéra. Prošel si výcvikem a divoké pády už zvládá bez problémů. Kromě herce a kaskadéra se projevil i jako zdatný scénárista, takže si pár předloh k epizodám Kobra11 napsal sám.


Charismatický drsný hrdina s pružným tělem a hnědýma očima měří ve skutečnosti jen 160cm. "Jsem malý velký muž. Má velikost není ve výšce, ale v kouzlu mé osobnosti." Žertuje představitel vrchního komisaře Gerkhana. Na otázku co se mi na roli nejvíc líbí, říká: "Semir je kliďas nebojí se riskovat životy druhých. Díky svému klidnému a diplomatickému jednání je hodně oblíbený. Dokáže naslouchat a vciťovat se do druhých. Prostě je jako já."
semir

V Kolíně nad Rýnem má krásný dvoupodlažní byt o velikosti 140metrů. "Mé nejmilejší místo je prosklený pokoj na střešní terase. Tady se učím svoje role a tady si taky sním. Třeba o tom že bych chtěl jednou mít dům blízko moře." Pro akčního herce, který se ale neustále věnuje své práci, je vysněný dům s příbojem moře pořád ještě moc daleko od dálnice.

zdroj: http://kobrackarodina.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ivka ivka | 17. února 2016 v 20:20 | Reagovat

Přejí erdoganovi ať se mu ten sen brzy splní hodně štěstí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama