Natáčení 10.4.2010

11. dubna 2010 v 19:16 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Natáčení 10.4.2010
natáčení

Dálniční policie vyšetřuje v jeskyni Balve - další natáčecí scéna pro podzimní pilotní film.
Balve. Mnoho zvědavých hlav se během posledních tří dnů se otáčelo k jeskyní Balve. Parkoviště byla plná nákladních a přípojných vozidel, včetně zaparkovaných policejních aut a dokonce i s ukazatelem Stuttgart.
Co se přesně v jeskyni děje, věděl málokdo. Natáčela se zde další scéna pro seriál RTL Alarm für Cobra 11. A ačkoli do okolí nic z natáčení nepronikne, produkční společnost Action concept
přilákala mnoho zvědavců. Kolem jeskyně bylo mnoho návštěvníků, mládeže a dětí, které měly tyto dny prázdniny. každý chtěl na okamžik zahlédnout herce. mezi nejvýznamnější patřil bezesporu Tom Beck, který hraje roli vrchního komisaře. On byl ale během natáčení nemocný, přesto někteří získali jeho autogram.
Velké úsilí.Jednalo se o unesený školní autobus, který byl v jeskyni. Celý tým musel vynaložit k nastavení této scény velké úsilí. Oni rozmisťovali po celé jeskyni rozptýlené světelo a spoustu technologie, aby bylo zajištěno osvětlení i zvuk a také velkolepé kousky a speciální efekty. Filmaři byli z jeskyně přímo nadšení a nevylučují, že se sem ještě někdy vrátí.
Vysílání pilotního filmu 16. řady není ještě znám, ale předpokládá se, že bude uveden na podzim 2010.
Po třech dnech natáčení byla jeskyně uvedena zpět do původního stavu.
natáčení
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tina11 - tvoje SBško Tina11 - tvoje SBško | Web | 11. dubna 2010 v 19:42 | Reagovat

tak to se moc těším

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama