Návštěva na natáčení Kobry 11

9. března 2010 v 14:41 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Návštěva na natáčení Kobry 11,
její cena je závislá podle počtu nabídek ( Nyní z 55 EUR stoupla na 91 EUR a stále stoupá - viz. odkaz na nabídku E Bay dole) uzávěrka je 14.3. cena se vyšplhala na 795 EUR

Chtěli jste vidět natáčecí práce zblízka, chtěli jste se podívat do zákulisí natáčení? Pak nyní máte jedinečnou šanci!
Produkční společnost "Action concept" vydraží na trh s exkluzivní nabídkou seriálu RTL "Alarm für Cobra 11". Budete mít možnost vidět, kolik úsilí je nutné k provedení akční scény, co musí umět tým za kamerou..
Vzbudilo to váš zájem? Pak se nyní máte možnost ucházet se o návštěvu na exkluzivním natáčecím dnu s Erdoganem Atalayem a Tomem Beckem.Gerkhan Semir (Erdogan Atalay) a jeho partner Ben Jäger (Tom Beck), jsou hrdinové dálniční policie. "Alarm für Cobra 11 - Dálniční policie," to jsou vyrobené spousty akcí koncepce a výroby již od roku 1996 na RTL, nejúspěšnějšího německého seriálu v komerční televizi a ve světě. Pro všechny fanoušky, že je tu nyní velmi speciální exkluzivní nabídka:

Podívejte se na práci, která je potřeba k provedení akční scény. Užijte si exkluzivní natáčecí den
s "Alarm für Cobra 11 - Dálniční policie".Seznamte se s týmem nejúspěšnější německý akční série. Uvidíte jaká zátěž je vydávána na akční sekvence. Můžete se na cokoli zeptat.

Z výrobních důvodů není možné určit místo natáčení. Maximálně jeden týden před možnou návštěvou vás budeme kontaktovat za účelem koordinace schůzky s vámi - je to kvůli natáčecímu plánu, bohužel, není to možné provézt jinak. Pokud by se do jednoho roku nenašla společná data, vrátíme vám peníze zpět.

Jestliže jste se vždy chtěli podílet se akci-střelbě a vidět hlavní postavy v akci, pak
je to pro vás jedinečná nabídka.

Těšíme se na Vaši návštěvu

... A akce!

Objednávat je možna na stránkách zde:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama