Klapka ! Akce !

1. března 2010 v 12:04 | Božena |  Tiskové zprávy
Klapka! A akce!
Za kulisami "Alarm für Cobra 11"

Alarm für Cobra 11 - Dálniční policie je v Německu nejúspěšnější akční sériál. Týden co
týden jsou k vidění kaskadérské kousky, které jsou vysoce kvalitní. Jsou zde k vidění auta snů různých typů a k tomu všemu zatraceně dobré průpovídky. Od čtvrtka 11. března, 20.15 hodin, je znovu kultovní formát s šesti novými epizodami na startu, ve kterých budeme znovu obdivovat
efektní, senzační scény. Ale jak se taková scéna natáčí? Jak velké usilí za vším stojí? RTL Club Magazín mohl získat exkluzivní pohled do zákulisí Cobry 11.

1. obrázek nahoře / Velké množství lidí v Düsseldorfu, kde jsou nové epizody realizovány. Mnoho diváků si nenechá ujít pohled na akční natáčení

2. obrázek nahoře/ Klapka a akce! Tom Beck, alias Ben Jäger míří služební zbraní, je to začátek příští akce.

3. Vše je v "krabici"? Spolu s režisérem (uprostřed) a realizačním týmem se Erdogan Atalay a Tom Beck dívají na hotovou scénu znovuBen Jäger a Semir Gerkhan ve vysokých nadmořských výškách jako horolezecká dvojice do prudkého svahu (malé foto), tedy alespoň v seriálu. Ale to, co divák vidí jako životu nebezpečnou skálu je ve skutečnosti jen malý skalní výstupek (velké foto)Dramatická scéna: "Ben Jäger (Tom Beck) je tažen dvěma kolegy z řeky a musí být oživován (malé foto). I když tato scéna vypadá zcela nenáročně, je za ní mnoho úsilí.. Kameraman musí zajistit pečlivou pozornost ke všemu, co je zachyceno ve správném úhlu. Kromě toho asistent produkce musí zajistit aby všechno bylo ve správné perspektivě.


Scéna z 200. dílu Cobra 11 : Semir Ben přistanou s motorovým člunem na zadní ploše návěsu kamionu, který je v současné době cestuje na dálnici. (malé foto) Tato scéna je jedna z nejpropracovanějších za celou sezonu, a předtím byla pečlivě naplánována s režisérem (velké foto)
zdroj. TV Tipp RTL club
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 evina evina | E-mail | 1. března 2010 v 12:39 | Reagovat

skvely članok

2 verunka verunka | Web | 2. března 2010 v 17:36 | Reagovat

je to pžasný moc se vám to povedlo ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama