Erdoğan Atalay v magazínu b.leben

16. března 2010 v 14:30 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Tento magazín je neprodejný, je dodáván do různých kaváren a jiných veřejných míst za účelem reklamy a to jen v Berlíně

Erdoğan Atalay
Erdogan

Naše bezpečí, je jeho práce. Na jeviště Státního divadla v Hannoveru předstoupil Erdoğan před svoje publikum v 18 letech se svým prvním vystoupením ve hře Aladin a kouzelná lampa. V divadle Thalia v Hamburgu hrál před vyprodaným jevištěm plechového muže ve hře Čaroděj ze země Oz. Další role potom následovaly v televizních seriálech např. Dvojité nasazení a Klaun Od března roku 1996 se představil v roli komisaře Semira Gerkhana v seriálu Kobra 11. V této roli ho vídáme dodnes každý čtvrteční večer v seriálu Alarm für Cobra 11 - naše dálniční policie.
Erdogan
prosím nekopírovat! děkuji

Erdoğan by si přál pro svoji sedmiletou dceru skvělé dětství a budoucnost. Proto je angažovaný již delší dobu jako velvyslanec různých projektů na pomoc dětem a mládeži.
Erdoğan je velvyslancem projektu ARCHA a dále je od roku 2007 velvyslancem privátní iniciativy na pomoc Černobylské oblasti, má na starosti ještě více projektů, které vykouzlí úsměv na tvářích dětí..
ARCHA

Stěží tomu lze uvěřit, ale je to bohužel pravda v Německu žije více než 2,5 milionu nezletilých dětí pod hranicí chudoby. Erdoğan když se od roku 2009 stal kmotrem projektu ARCHA a vyhlásil boj proti dětské chudobě. Spolu s dalšími prosazuje lepší život pro děti, které jsou naše budoucnost.
1
Kino

Erdoğan chodí do kina nejraději se svoji dcerou. Kolikrát viděli , co kolegové natáčí. K tomu ovšem patří pražená kukuřice a zmrzlina Nejlepší pohled na filmové plátno je podle Erdoğanovy dcery na zemi před první řadou. Hodně zábavy s filmem…..


Erdogan
8

Dobrý a bezpečný způsob. Když přijde jaro, je radost jezdit na kole.Erdoğanova první zastávka je u jízdních kol.Odborné poradenství, rozsáhlý sortiment od horských kol až po na závodní kola a veškeré příslušenství, tady máte všechno, co se točí.Samozřejmě i několik mechanických dílen. Štastnou cestu.

Lázně
2

Erdoğan se mohl koupat ve veřejných lázních, postavených v roce 1902, bohužel dnes ale ne. Můžete zde navštívit velké výstavy, show a koncerty. Svatby nebo natáčení je ti také možné. Jsou to události na 875 m2dějin Berlína. Působivé.
Erdogan
4

Uprostřed obrovská červená pohovka a prostor s obleky, pokud jen oko dohlédne. Použité, nové, malé, velké a nespočet návrhů. To tam vždycky bylo.

5


Erdogan

Pánské dárky uvádí MRNN WILL. Ať už jednoduché, užitečné nebo hravé i pro akční hrdiny.Zvlaštní desig, nápadité dárky. Doufám, že nebude mít nůž na příštím natáčení.
6
Erdogan

New York Choese Cake. V provozu Lony nejsou doporučené jen sladké zákusky a speciální kávy, ale i ostatní speciality, Byl zde i Erdoğan. Můžete si zde koupit i východní produkty.
knihovna

Sociální knihkupectví v Prenzlbergu. Pro mezinárodní obchod otevřel knihovnu s velkou nabídkou. Obchod nabízí ALG2 příjmače. Důchodci, učni, studenti a nemajetní občané si mohou knihy vypůjčit zdarma. Stejně jako knihy pro děti a literaturu pro školní docházku.
7


Berlínská zeď

Památné místo Berlínská zeď
41 roků rozdělené Německo. I nyní o 20 roků později jsou zde dějiny stále živé.Přejití zdi znamenalo smrt. tento pruh se zdí kdysi rozděloval Berlín.
ErdoganErdogan

Strýček Ho
Vietnamské jídlo a skvělé pití. Ve večerních hodinách koktejl - klasická atmosféra. Vonné tyčinky poskytují komfort. Krátký výlet do jiného světa..
Erdogan
prosím nekopírovat! děkuji

volně přeloženo
celý článek zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 evina evina | E-mail | 16. března 2010 v 20:20 | Reagovat

fantasticke informacie

2 Čhmú Čhmú | E-mail | Web | 25. října 2011 v 0:46 | Reagovat

Třídní původ? Moji předkové byli neandrtálci, takže díky za info:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama