Interview na šrotišti

10. ledna 2010 v 15:48 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Interview na šrotišti


Interview na šrotišti? V případě Erdogana Atalaye a Toma Becka se to docela hodí. Hlavní hrdinové Kobry 11 se vyznají, co se týče šrotování. Více než 3000 aut bylo sešrotováno během třináctileté historie seriálu. A konec je v nedohlednu.
Koneckonců jsou spektakulární exploze, bouračky a převrácená auta receptem na úspěšný seriál. A nejen to.


Tom Beck: "Já myslím, že jsme autentičtí. Zvlášť co se humoru týče, nesnažíme se na něco orientovat, nýbrž snažíme se dát průchod vlastnímu německému, vlastně německo- tureckému humoru."
Erdogan Atalay: "Když jsme začínali, tedy tehdy před mnoha mnoha lety, bylo všechno tak trochu improvizované, nedá se říct úplně, ale někdy jsme přepisovali scénář přímo na place. To už dnes samozřejmě tak není. Dnes hodně improvizujeme, ale efekt přináší konglomerát mnoha věcí. Samozřejmě akce - to je logicky náš vývěsní štít. Když se ale člověk podívá, všimne si, že máme i pěkné příběhy. To všechno hraje dohromady a také vývoj, kterým permanentně procházíme - stále malé změny, nestagnovat. To - věřím - je ten úspěch.


Úspěch, který se dá měřit.Miliony diváků zapínají každý týden televizi, když vyšetřovatelé Atalay a Beck alias Semir a Ben vyrážejí na lov zločinců. A ty to zjevně baví - práce i vzájemná spolupráce.

Tom Beck: "Já mám rád rychlé a veselé hraní, veselé rychlé dialogy…"
Erdogan Atalay :se smíchem: "S kým?"
Tom Beck: "S tebou! Však s jiným by to ani nešlo. (Smích obou.) Ty příběhy pak nějak přijdou."
Erdogan Atalay: "Přesně, my občas improvizujeme, samozřejmě jinak se držíme textů, to také."
Tom Beck: "No, vlastně jenom!"
Erdogan Atalay: "Ale někdy také ne".


Improvizace sem či tam, jedno ale hrdinové náhodě neponechávají a to konci jejich vysněné práce. I když je to ještě vzdálená budoucnost, přemýšlejí o tom Atalay i Beck již teď. Který z nich jako první zemře seriálovou smrtí?

Tom Beck: "No víš, ty už taky nejsi nejmladší….!"
Erdogan Atalay: (Směje se): "No seriálová smrt by byla pravděpodobně….. Já bych si přál, abychom zemřeli společně, my dva. Aby on ještě dlouho, dlouho zůstal, ale to člověk nikdy neví, jestli nebude mít jiné plány…" Přísně na Becka: "Co?"
Tom Beck: "Samozřejmě ne!"
Erdogan Atalay: "Dobrý, všechno jasné. Tak bychom viděli společný konec. Nebo to bude tak dlouho trvat, že se ukáže, že potřebuji dvojníka i při vystupování z auta. Tehdy si řeknu - holt Erduane, je na čase zůstat v klidu doma". (Smích)


Na to je ale ještě času dost a diváci se mohou těšit na další razantní dobrodružství Kobry 11. Včetně sešrotovaných aut.

Překlad: paní Dagmar Zemanová, srdečný dík

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama