Natáčení 18.10.2009

15. listopadu 2009 v 18:40 | Božena

Natáčení z 18.října Den temnoty

Také v neděli natáčel Action Concept seriál Kobra 11. Poprvé jsme se zúčastnili natáčení jako komparzisté v epizodě Den temnoty.
Ráno v půl osmé jsme dorazili na místo natáčení v Neussu a byli jsme přátelsky přijati asistentem režie Alain Courtoisem. Po malém občerstvení a pokynech jsme šli na plac. Tým pod vedením režiséra akčních scén Stefana Richtera připravoval začátek honičky. Linkový autobus jel velkou rychlostí a byl pronásledován Semirovým BMW. Výstup nás komparzistů sliboval opravdovou akci. Čtyři komparzisté z Action Conceptu měli přeběhnout silnici mezi řítícím se autobusem a BMW s modrým majákem, my ostatní se měli tvářit šokovaně a diskutovat o této bezohledné jízdě. Double Semira Gerkhana (Ramazan Bulut) provedl se svým BMW obrat o 180 stupňů a pronásledoval autobus. Tuto scénu točil tým asi desetkrát, než bylo vše v pořádku.
Na konci se na place objevil také herec Tom Beck (Ben Jäger). Režisér akčních scén Stefan Richter zkoušel s Tomem Beckem skok na linkový autobus. Samotnou akční scénu na jedoucím autobuse převzal Benův double Tobias Nied.
Po polední pauze se chystala další akční scéna s autobusem. Stefan Richter naplánoval scénu se všemi členy týmu od A do Z. Na závěr se točila bouračka autobusu. Scéna se povedla profesionálně, v obvyklé kvalitě a s velkou mírou bezpečnosti, nikdo nebyl zraněn a tým byl s výsledkem spokojen. Na konci se točila závěrečná scéna epizody, jejíž obsah zde však nechceme prozrazovat.
Večer se herci nechali s komparzisty fotografovat a rozdávali autogramy. Fotografovat se v pauze nechal i Semirův double Ramazan Bulut. Pro nás komparzisty to byl úspěšný den. Julia S. nám prozradila: "Byl to ultrageniální zážitek moci se jednou zúčastnit natáčení mého oblíbeného seriálu". Také pro Michelle W., která přijela až ze Sauerlandu to byl veleúspěšný den.
Na tomto místě bych chtěl poděkovat Anně Tkatchenko zodpovědné za zprostředkování komparzistů. Samozřejmě také Alainu Courtoisovi za přátelskou pomoc při natáčení. Zvláštní poděkování patří Stefanu Richterovi a záchranné službě z Dürenu.
volně přeložila paní Dagmar Zemanová, srdečný dík!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 emo girl emo girl | Web | 15. listopadu 2009 v 18:42 | Reagovat

Ahoj, chceš mít super mega návštevnost? Když jo, tak klikni na můj web, a můžeš mít online i 88 747!

2 evina evina | E-mail | 15. listopadu 2009 v 18:50 | Reagovat

skveli članok a skladanka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama