Rýn v plamenech

18. července 2009 v 12:08 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Natáčení z 5.7.2009: "Rýn v plamenech"V neděli 5.7.2009 měla produkční firma Action Concept na programu opět natáčení akčního seriálu Kobra 11. Směli jsme se ( němečtí fandové Kobry 11)zúčastnit natáčení, abychom vás mohli dopodrobna informovat o nové řadě seriálu, která začíná v září v televizi RTL.


Natáčel se díl "Rýn v plamenech". Již od brzkého rána začalo natáčení v průmyslovém přístavu v Düsseldorfu, kde se točila divoká honička se čluny a vodními skútry. Přítomna natáčení byla i herečka Jasmin Gerat. Vrchní komisaři Semir Gerkhan (Erdogan Atalay) a Ben Jäger (Tom Beck) provedou velkou hloupost a jsou za trest přeřazeni k říční policii, kde mají svou chybu napravit. Bohužel došlo na "place" k nehodě, jakési neznámé dítě spadlo do vody. Začala pátrací akce na záchranu dítěte a další plán natáčení musel být posunut. Hledání napomáhali čluny, vrtulníky a hasiči. Další informace k tomuto případu však nemáme.Pozdě odpoledne se tým produkční firmy rozhodl natáčet dále na mostě Rheinkniebrücke v Düsseldorfu. Tak jsme jeli na druhé místo natáčení tohoto dne. Tady se točila přestřelka z mostu na Rýn. Řidič vodního skútru je pronásledován říční policií a oba potrestaní vrchní komisaři střílejí na uprchlíka z mostu. Natáčecí práce skončily kolem 22.hodiny a oba hlavní představitelé Erdogan Atalay a Tom Beck si ještě našli čas na fotky a autogramy pro přítomné fanoušky. Také během přestávky v natáčení rozdávali oba "hrdinové" pilně autogramy a plnili přání na společné foto.

Jedno desetileté dítě z Dürenu si nechalo od hlavních představitelů podepsat PC hru "Burning Wheels". Tom Beck se ho zeptal: "Ty té hře rozumíš? Já si s ní neumím poradit." Erdogan Atalay zase přislíbil, že nová řada bude "zatraceně geniální" a budou v ní opravdu dobré díly. K nim bude patřit i "Rýn v plamenech". Dobře naladění herci si dali "padla" a museli se jít pilně učit texty pro další natáčení.
přeložila paní Dagmar Zemanová, srdečný dík!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama