Natáčení v Düsseldorfu 12.7.2009

15. července 2009 v 11:58 | Božena |  Natáčení Kobry 11

Natáčení 12.07.2009
"Milovaný nepřítel" v Düsseldorfu

Další nová epizoda nejúspěšnější německé akční série "Alarm für Cobra 11" byla natočena dnes v Düsseldorfu. Tato epizoda byla vyrobena pod režií F. Tozza a nese pracovní název "Milovaný nepřítel ". Tato epizoda se bude vysílat na podzim roku 2009.

Produkční společnost natáčela jeden dlouhý den.. Akční scény byly natočeny, a v tak zvané dramatické scéně se oba hlavní hrdinové Semir Gerkhan (Erdogan Atalay) a Ben Jäger (Tom Beck)
znovu zaměřili na osvobození mladé dívky.
Na začátku natáčení měli oba vrchní komisaři s pomocí policie násilně zastavit modro-bílý džíp. Tým Kobry byl úspěšný, ale potom následovala změna v útoku. Semir a Ben se museli vypořádat se zbraněmi zločinců, bránit se a modrobílé auto uprchlo. ... V jiné scéně, jsme viděli, jak se
mladá dívka (Julia) chtěla postarat o krvácejícího muže a běžela k němu, ale to už se zde objevili oba vrchní komisaři, aby na všechno dohlíželi.

Do pozdního odpoledne se tým připravuje na další scénu.. Vysoce koncentrované a plné nasazení se požaduje u kaskadéra v modrobílém džípu. Džíp závodí s policejním autem a havaruje. Kousek po kousku až k vítěznému konci se natáčí scéna. Kaskadér je odměněn potleskem celého týmu. Pro zabezpečení jsou zde připraveni kolegové z hasičského a záchranného sboru.. Scéna končí v dramatické záchranné operaci.Vzhledem k tomu, že akční scény byly dokončeny, hlavní představitelé mají chvíli volna. Tom Beck napsal v průběhu dne několik autogramů a brzy odejel pryč.. Erdogan Atalay se sešel s fanoušky a foto a žádané autogramy rozdával dlouho do večera.

Poděkování si zaslouží produkční společnost Action concept za vynikající práci lidí, kteří si v opravdu nebezpečných situacích zachovávají chladnou hlavu. Hercům je nutné poděkovat za čas, který si během natáčení našli a věnovali ho svým fanouškům. Poděkování si zaslouží i hasiči a záchranný sbor, který dohlíží na bezpečnost všech akčních scén.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 RockySmile11 RockySmile11 | Web | 16. července 2009 v 22:13 | Reagovat

Tak to už se na tento dílek moc těším!

I když bude až za dlouho, těším se na něj a doufám, že už Nova vysmlouvala 14. sérii Kobry 11...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama