Červenec 2009

Kartel

31. července 2009 v 11:54 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Epizoda Kartel (10.9.2009 v 20.15 hodin na RTL)

Obsah: Ben a Semir se dostanou k vyšetřování výjimečného případu. Jedná se o heroinový kartel.Hlava gangu je " Afgánec", ale nikdo neví jak se doopravdy jmenuje a jak vypadá.
S pomocí kufru plného heroinu se podaří vyšetřovatelům dostat do kartelu, ale přece jen jsou oba noví a musí projít mnoha nebezpečnými zkouškami. Navzdory všemu Semir ani Ben netuší kdo je " Afgánec". Místo toho Ben a Semir narazí na Carmeou Winkler : Je to žena chytrá , atraktivní, ale zdánlivě studená jako led , Ben se do ní proti svému rozumu zamiluje. Carmen má v kartelu rozhodující vliv. Zjistí se že Carmen je vyšetřovatelka LKA, ale nechce se věřit, že stojí na straně vyšetřovatelů z dálniční policie.

volně přeloženo
jen tak na okraj - i v tomto dílu si zahrál koník Bagdád, kterého jsme viděli v dílech Krátké štěstí a Na vlastní pěst.

¼ míle na Hockenheimringu.

26. července 2009 v 17:54 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti

Akční hrdinové známého RTL- sérálu "Alarm für Cobra 11" vyzývají zájemce do nové akce
"Pravý muž". Zde jim bude nabídnuta jedinečná příležitost soutěžit v rámci NITROLYMPX 2009 proti oblíbeným seriálovým hvězdám Erdoganu Atalayovi a Tomu Beckovi na legendární Quartermile na Hockenheimringu.

Celá akce se bude konat 15. srpna 2009. V tomto neobvyklém závodě pojede SEAT Ibiza Cupra. Zájemci se mohou přihlásit na stránkách RTL. Podmínkou je věk 18 roků , řidičský průkaz třídy B a úspěšný konkurz.Výherce si smí sebou přivést tři přátele, kteří se závodu zúčastní živě jako polujezdec nebo budou závod sledovat z VIP tribuny. Jistě zajímavá akce pro německé příznivce seriálových hvězd.

Pozvání od Erdogana Atalaye a Toma Becka na videu zde pod názvem "Komm und trau Dich!"

http://www.rtl.de/tv/tv_988868.php?media=video2&set_id=23334

Pilotní film - Konec světa

24. července 2009 v 14:42 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Pilotní film : Konec světa (03.09.2009 , 20:15 hodin na RTL)
Pilotní film Konec světa je dvousté pokračování seriálu Alarm für Cobra 11.
foto - zdroj RTL
Obsah: U vyšetřování vraždy narazí Semir a Ben na roztomilého teoretika Olivera Sturma, zvaného Sturmi. Sturmi přišel na stopu farmaceutickému skandálu, jedná se o pokusy s neznámými smrtelnými viry. Sturmi je ale také odborník přes přistávání UFO, vyzná se i v záhadách kolem princezny Diany. Ben a Semir jsou nejdříve skeptičtí. Ale brzy je na Sturmiho spáchaný útok. A potom se Ben a Semir ocitnou sami v tajné laboratoři, kde se mohou nakazit smrtelným virem. Dramatický závod s časem nejen o jejich vlastní život začíná. Podaří se jim spiknutí odhalit a nalézt protijed?


A co prozradil Erdogan Atalay?
V září oslavíte zcela výjimečné jubileum - vysílání 200.dílu. Co čeká na diváky?
Erdogan Atalay : Dvoustá část bude samozřejmě nabitá akčními scénami, ale současně v ní bude mnoho dramatiky, emocí a komiky - určitě si tu každý divák najde něco svého.

Erdogan Atalay

22. července 2009 v 19:03 | Božena |  Moje kresby

Rozhovor s Erdoganem Atalayem a Tomem Beckem

21. července 2009 v 11:53 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Interview k nové řadě s Erdoganem Atalayem a Tomem Beckem


zdroj RTL


Tome, úspěch Kobry 11 trvá nepřetržitě již 14 let. Čím toje z tvého pohledu?
Tom Beck : Protože formát Kobry 11 v sobě kombinuje a spojuje akci, tragické i komické prvky. Taková směsice je jedinečná a nejde o žádný plagiát amerických vzorů.

V září oslavíte zcela vyjímečné jubileum - vysílání 200.dílu. Co čeká na diváky?
Erdogan Atalay : Dvoustá část bude samozřejmě nabitá akčními scénami, ale současně v ní bude mnoho dramatiky, emocí a komiky - určitě si tu každý divák najde něco svého.

Jako host hraje v jubilejním dílu i komik Oliver Pocher. Jaká byla spolupráce s ním?
Tom Beck : Spolupráce byla super! On je vážně "stroj na gagy ". Užili jsme si při natáčení mnoho legrace.


Jaký je Pocher v zákulisí? Je také tak vtipný a pohotový jako na jevišti?
Erdogan Atalay : Olli je velmi vstřícný a milý kolega bez hvězdných manýrů.

Tom Beck : Já považuji za velmi příjemné, že umí být také docela klidný a vážný. Nemusí být nutně stále vtipný. Jen se však octne "na place", tak se pořádně rozjede…ovšem to je zcela v pořádku, neboť v tom ho hned tak někdo nepřekoná.

Oliver Pocher, Susan Sideropoulos, Collien Fernandes: i v příští řadě seriálu se to hemží hvězdným obsazením. Existuje někdo, koho byste si obzvláště přáli jako hosta v seriálu?
Erdogan Atalay : Takových je spousta. Ale ten nejbližší, na kterého se obzvlášť těším, bude Kurt Krömer.
Tom Beck : Naštěstí máme v každém dílu vynikající herce - málokterá přání zůstanou nevyslyšena. Ačkoliv - Johny Depp, Robert De Niro a Scarlett Johansson by také nebyli k zahození (smích).

Od poslední řady seriálu patří Katja Woywood ke stálému obsazení a hraje vaši šéfovou na stanici. Zdá se vám, že přinesla do seriálu nový vítr? Jak si rozumíte v soukromém životě?
Tom Beck : Hraje naši šéfovou opravdu skvěle! Přísná, ale taky vždycky tak nějak sladká. V soukromí si rozumíme výborně. Seznámili jsme se již před nějakými dvěma lety, když jsme v jednom filmu spolu hráli taneční pár… no a teď je moje šéfka ….tak rychle to také může jít.

V květnu vyhrála Kobra potažmo Action Concept popáté cenu "Taurus World Stunt Award". Bude i v příští řadě nějaká akce obzvlášť spektakulární, že by měla šanci na nějakou cenu?
Erdogan Atalay : Ano, první akce v pilotním díle bude velmi spektakulární a měla by šance na nominaci.

Erdogane, ty jsi od nedávna velvyslancem projektu pro děti Archa. Proč jsi se k tomu rozhodl?
Erdogan Atalay : Ve skrytu k široké veřejnosti žije v naší zemi již téměř 2,5 milionu dětí pod hranicí bídy. Archa je něco jako rozjezd pro tyto děti a přijímá je s otevřenou náručí. Místo, kde najdou podporu, bezpečí, pozornost a pomoc, které si každé dítě zaslouží. V takových projektech se rád angažuji.

Tome, ty se teď také angažuješ v nějakých projektech?
Tom Beck : Ano, jako Erdogan se angažuji v Arše.

volně přeložila paní Dagmar Zemanová, srdečný dík!

Rýn v plamenech

18. července 2009 v 12:08 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Natáčení z 5.7.2009: "Rýn v plamenech"V neděli 5.7.2009 měla produkční firma Action Concept na programu opět natáčení akčního seriálu Kobra 11. Směli jsme se ( němečtí fandové Kobry 11)zúčastnit natáčení, abychom vás mohli dopodrobna informovat o nové řadě seriálu, která začíná v září v televizi RTL.


Natáčel se díl "Rýn v plamenech". Již od brzkého rána začalo natáčení v průmyslovém přístavu v Düsseldorfu, kde se točila divoká honička se čluny a vodními skútry. Přítomna natáčení byla i herečka Jasmin Gerat. Vrchní komisaři Semir Gerkhan (Erdogan Atalay) a Ben Jäger (Tom Beck) provedou velkou hloupost a jsou za trest přeřazeni k říční policii, kde mají svou chybu napravit. Bohužel došlo na "place" k nehodě, jakési neznámé dítě spadlo do vody. Začala pátrací akce na záchranu dítěte a další plán natáčení musel být posunut. Hledání napomáhali čluny, vrtulníky a hasiči. Další informace k tomuto případu však nemáme.Pozdě odpoledne se tým produkční firmy rozhodl natáčet dále na mostě Rheinkniebrücke v Düsseldorfu. Tak jsme jeli na druhé místo natáčení tohoto dne. Tady se točila přestřelka z mostu na Rýn. Řidič vodního skútru je pronásledován říční policií a oba potrestaní vrchní komisaři střílejí na uprchlíka z mostu. Natáčecí práce skončily kolem 22.hodiny a oba hlavní představitelé Erdogan Atalay a Tom Beck si ještě našli čas na fotky a autogramy pro přítomné fanoušky. Také během přestávky v natáčení rozdávali oba "hrdinové" pilně autogramy a plnili přání na společné foto.

Jedno desetileté dítě z Dürenu si nechalo od hlavních představitelů podepsat PC hru "Burning Wheels". Tom Beck se ho zeptal: "Ty té hře rozumíš? Já si s ní neumím poradit." Erdogan Atalay zase přislíbil, že nová řada bude "zatraceně geniální" a budou v ní opravdu dobré díly. K nim bude patřit i "Rýn v plamenech". Dobře naladění herci si dali "padla" a museli se jít pilně učit texty pro další natáčení.
přeložila paní Dagmar Zemanová, srdečný dík!

Falešné signály

15. července 2009 v 12:00 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 7. řady, rok 2002

Natáčení v Düsseldorfu 12.7.2009

15. července 2009 v 11:58 | Božena |  Natáčení Kobry 11

Natáčení 12.07.2009
"Milovaný nepřítel" v Düsseldorfu

Další nová epizoda nejúspěšnější německé akční série "Alarm für Cobra 11" byla natočena dnes v Düsseldorfu. Tato epizoda byla vyrobena pod režií F. Tozza a nese pracovní název "Milovaný nepřítel ". Tato epizoda se bude vysílat na podzim roku 2009.

Produkční společnost natáčela jeden dlouhý den.. Akční scény byly natočeny, a v tak zvané dramatické scéně se oba hlavní hrdinové Semir Gerkhan (Erdogan Atalay) a Ben Jäger (Tom Beck)
znovu zaměřili na osvobození mladé dívky.
Na začátku natáčení měli oba vrchní komisaři s pomocí policie násilně zastavit modro-bílý džíp. Tým Kobry byl úspěšný, ale potom následovala změna v útoku. Semir a Ben se museli vypořádat se zbraněmi zločinců, bránit se a modrobílé auto uprchlo. ... V jiné scéně, jsme viděli, jak se
mladá dívka (Julia) chtěla postarat o krvácejícího muže a běžela k němu, ale to už se zde objevili oba vrchní komisaři, aby na všechno dohlíželi.

Do pozdního odpoledne se tým připravuje na další scénu.. Vysoce koncentrované a plné nasazení se požaduje u kaskadéra v modrobílém džípu. Džíp závodí s policejním autem a havaruje. Kousek po kousku až k vítěznému konci se natáčí scéna. Kaskadér je odměněn potleskem celého týmu. Pro zabezpečení jsou zde připraveni kolegové z hasičského a záchranného sboru.. Scéna končí v dramatické záchranné operaci.Vzhledem k tomu, že akční scény byly dokončeny, hlavní představitelé mají chvíli volna. Tom Beck napsal v průběhu dne několik autogramů a brzy odejel pryč.. Erdogan Atalay se sešel s fanoušky a foto a žádané autogramy rozdával dlouho do večera.

Poděkování si zaslouží produkční společnost Action concept za vynikající práci lidí, kteří si v opravdu nebezpečných situacích zachovávají chladnou hlavu. Hercům je nutné poděkovat za čas, který si během natáčení našli a věnovali ho svým fanouškům. Poděkování si zaslouží i hasiči a záchranný sbor, který dohlíží na bezpečnost všech akčních scén.

Erdogan Atalay XI.

14. července 2009 v 14:50 | Božena |  Autogramy

Natáčení v Mönchengladbachu

11. července 2009 v 13:42 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Okouzlující lesk plný akce


OD PHILIPPA COENENA - naposledy aktualizováno: 08.07.2009
Milionové sporťáky, elegantní společnost a troufalí zloději. Na jeden den se stal kulturní dům Haus Erholung (Mönchengladbach) kulisou k natáčení televizního seriálu AFC 11. Příběh o malém Monaku v Mönchengladbachu.

Křiklavě červené Ferrari a oranžové Lamborghini jakož i tucty komparsistů patří k natáčení před domem Haus Erholung. (text k fotografii)
Tak kdopak se nám to tu předvádí? Polibek nalevo, polibek napravo, pomalu se loudajíc na vysokých podpatcích po červeném koberci, pózujíc pro fotografy. A to všechno ještě jednou. Ač nám atmosféra elegantních rób, silných vozů a palem obklopujících vchod může silně připomínat přímořský Cannes nebo noblesní Mnichov, nenacházíme se na filmovém festivalu nýbrž jsme stále ještě v Mönchengladbachu. Abychom byli přesní, před domem Haus Erholung, který se stal kulisou pro natáčení televizního seriálu. Neboť produkční firma televizního seriálu AFC 11 tu točí tři scény - což trvá celý jeden den.
Zloději kradou luxusní auta

Informace
Seriál
Vysílací čas: Čtvrtek, 20.15 na RTL. Podzimní série začíná 3.září. V jedné z částí budou k vidění scény natočené v Gladbachu.
Pořádná práce si žádá trpělivost - ve filmové řeči to znamená: obraz musí být perfektní. Přitom se dá příběh, který se tu natáčí, převyprávět docela krátce. Houf bohatých lidí předjíždí se svými elegantními bouráky před dům Haus Erholung, kde se koná charitativní galapředstavení - scéna 1. Komisaři Semir Gerkhan (Erdogan Atalay) a Ben Jäger (Tom Beck) si nacpávají břicho tučnými pomfrity a pozorují přehlídku krásy a bohatství, když náhle zpozorují, jak se jeden z hlídačů parkoviště potácí zraněný ven ze své kóje v podzemní garáži (scéna 2). A teď vyvrcholení: motory nadupaných sporťáků zaburácí a vyrážejí z parkovacího domu ven. Jenže za volantem nesedí jejich majitelé, nýbrž banda zločinců. Policisté je začnou pronásledovat.

Víc z Mönchengladbachu v tomto dílu, který se má vysílat na podzim vidět nebude. "Ale to nevadí. Kolín, Bonn, Düsseldorf, Mönchengladbach, to všechno je pro diváky jen jakési křoví. Nejsme svázáni s žádnými místy". říká Maik Fickelscheer, vedoucí obrazu filmové a kaskadérské produkční firmy Action Concept. Hlavní natáčecí místo seriálu je přece dálnice. Ovšem pro doprovodné scény jsou určitá místa důležitá. A pro určitý motiv musí někdy dlouho hledat. Tak jako v případě domu Haus Erholung. " Režisér si představoval starobylou fasádu s moderními auty. Něco s mezinárodní atmosférou, ne typicky německé" , říká Fickelscheer. Dům Haus Erholung je na to perfektní. A taky kvůli přilehlé podzemní garáži, která je nutná pro jednu ze scén. " Tak trochu jako Monako." dodává Fickelscheer.
Ale nebuďme tak nároční. Neboť předtím, než oba hlavní představitelé nastoupí na scénu, odšroubují se dopravní ukazatele, mumlá se do vysílaček, dle potřeby se i řve. Asi 60 lidí se stará o světlo, zvuk, rekvizity, kameraman se vznáší nad prostranstvím na jeřábu, komparsisté zkoušejí správný průběh scény. A mezitím sedí hlavní hvězdy ve svých přívěsech na parkovišti starých lázní An der d Flieschermühle a nechávají si zakrývat vrásky.

A pak i oni jdou na věc. Rychle pár polibků se spolupracovníky a pak prozradí něco k městu:

" V Mönchengladbachu jsem byl jednou na divadelním představení své nejlepší přítelkyně", říká Tom Beck. Klapka padá. Akce.
Volně přeložila paní Dagmar Zemanová, srdečný dík!

Ze zákulisí natáčení seriálu Kobra 11

8. července 2009 v 19:57 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
automobil s natáčecí technikou


Semirovo BMW
natáčení akčních scén
pauza mezi jednotlivými scénami
dva obrázky - příchod herců na natáčení

Semir a Jan

8. července 2009 v 19:57 | Božena |  Galerie

Erdogan Atalay - velvyslanec projektu" Archa"

4. července 2009 v 12:09 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát


Zvýšená angažovanost v boji proti dětské chudobě.
Berlin - Hudební producent Dieter Falk je velvyslanec projektu " Archa " v Berlíně. V tomto projektu, který je určen jako pomoc v boji proti dětské chudobě bude spolu s Falkem pracovat i herec Erdogan Atalay ( televizní seriál "Alarm für Cobra 11") a mnichovská podnikatelka
Elke Ruby Volk. Všichni tři velvyslanci projektu budou pracovat v Kolíně nad Rýnem, kde je tento projekt " Archa " uskutečňován. Oznámila to organizace projektu " Archa"v polovině května v Berlíně. V hlavní budově v roce 1995 kde byla "Archa" v Berlin-Hellersdorf založena je denně 400 dětí a dospívajících ve věku od 3 do 19 let.. Ve špičce, zaměstnanci vaří až 600 obědů denně, pro děti i jejich ohrožené rodiče. Ostatní zařízení je v centru Berlína, Postupimi, Hamburku, Düsseldorfu a Mnichově. Taková zařízení jsou plánována v Kolíně nad Rýnem, Frankfurtu a Memmingen. Dílo je téměř výhradně z darů. Zakladatel a ředitel Křesťanského dětského projektu je Pastor Bernd Siggelkow

hudební producent Dieter Falk

RTL točí komedii C I S.

4. července 2009 v 10:26 | Božena
Tisková zpráva, 02.06.2009 | 15:01
RTL Group
Začátek natáčení pro RTL-film "C I S. - Chaoten im Sondereinsatz" ( Chaoten ve zvláštním nasazení)v hlavní roli s popovou hvězdou - Sasha ve své první hlavní filmové roli!

Ve středu 3 června 2009 v Kolíně nad Rýnem se začne točit na 90-minutová komedie -"C I.S. - Chaoten im Sondereinsatz." Z pověření RTL Sony Pictures produkuje od začátku července komedii s popovou hvězdou - Sasha ve své první hlavní filmové roli. Ale titulní role úspěšného hudebníka není jediná, která se v novém filmu z produkce RTL objeví. Jsou zde i jiné známé televizní hvězdy, jako jsou Christian Rach, který testuje restaurace ,dlužní konzultant Peter Zwegat, soudce Alexander a uvidíte zde i tým Kobry 11 ve složení Tom Beck a Erdogan Atalay, dále zde hrají Ingrid van Bergen, Angelika Kallwass a mnoho dalších osobností.


Ale ostatní i ostatní herci stojí za zmínku, hostují zde Martina Hill, Heidi Klum nebo Katja Burkhard

Komedie vypráví o brilantní právnické profesi Lukeho Paintera (Sasha), spolu s jeho týmem, Diana Black (Martina Hill), Ronny Gonzales (Alexander Schubert, "Two Funny") a státní zástupce Lothar Schönfelder (Aleksander Jovanovic) pokusí vyřešit za 24-hodin případ nájemného vraha . Ale honba není tak docela jednoduchá, všechno je založeno na parodii - lékařské prostředí a seriál CSI, asi tak si komedii může fanoušek představit.


Špičková jízda kamerou do ženského mozku a odhaluje, jak ženy doopravdy uvažují, je zde opravdu vzrušující laboratorní analýza mořské panny z pobřežní hlídky ukazuje jak vodotěsná jsou její alibi. Krkolomné honičky, které končí u ortopéda, do závratné rychlosti vás tlačí TV hity jako v pořadu "Německo hledá Superstar, "Německá příští Topmodelka" a "Já jsem hvězda, je to drsné".

volně přeloženo

Martina Hill

4. července 2009 v 10:26 | Božena |  Autogramy
V Kobře 11 hrála sekretářku dálniční policie Petru

Natáčecí den

2. července 2009 v 10:42 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Akce, kaskadérské kousky a rychlá auta
Kobra 11 se natáčí v Nachtrezidenz
Philip Hausenblas - poslední aktualizace: 13.03.2009 - 18:12


Düsseldorf (RPO) Krásné ženy, rychlá auta a spousta koksu: To jsou ingredience pro výsledek nového dílu seriálu Kobra 11 určeného pro vysílání od podzimu na RTL. V Düsseldorfu Nobel Disco Nachtresidenz byl v pátek natáčecí den. Byli jsme tam.

Kobra 11: natáčecí den v Nachtrezidenz
Mezi vrátnými ( vyhazovači) na drahých diskotékách v Nachtresidenz, (noční rezidenci) panuje válka. Je to o drogách a moci. Náhodou, hlavní hrdinové Semir ( Erdogan Atalay) a Ben ( Tom Beck) v divoké honičce narazí na mrtvolu. Dochází k zahájení vyšetřování. Postupně se jim
daří proniknout do prostředí vrátných na diskotékách.

Až dosud nedošlo k problémům s natáčecími pracemi, vyprávěl jeden spolupracovník s kaskadérského týmu. Ale není to pravidlo: Ve svých deseti letech práce , co je u kaskadérského týmu, už viděl i nehody a spolupracovnici museli být odvezeni do nemocnice. To patří
k autům, boj s požárem a kaskadérské kousky..

Zatímco technici, filmový štáb, kamery a osvětlení se připravuje na další scénu , zbytek týmu jde na čerstvý vzduch.. Na balkoně drahé diskotéky se baví hlavní představitelé a kompars - objektivy mobilních telefonů, fotoaparátů i kamer jsou zaměřeny na televizní hvězdy a cvakají naplno.Natáčí se hluboko do noci . Poté, Erdogan Atalay ví, že čas k oslavám ještě nenastal , všechno se teprve ukáže. Na začátku druhého dne musí být herec opět brzy na nohou.

volně přeloženo

Jaké oblečení nosí Semir a Ben?

1. července 2009 v 19:21 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Pro fanoušky Kobry 11 mají cenu i informace o oblečení , které má každý herec a které diváci v seriálu vidí.

Erdogan Atalay alias Semir Gerkhan

Semirova bunda, ve které v současných dílech hraje
Výrobce se jmenuje: Belstaff
Označení modelu: Roadmaster
Detaily:
- barva: Avionik (tmavomodrá),- materiál: 100% Waxcotton,- šedý žakarový límec,- nepromokavý
- snímatelný pás
Cena: asi 499,00 EUR


Semirova košilová halenka

Výrobci : Lacoste a Scotch & Soda
Označení modelu: Clubwear kolekce od LACOSTE
Detaily:- barva: Námořnická modř,- 96% bavlna, 4% Elastan,- Clubwear- kolekce od LACOSTE
Cena: asi 89,95 EUR
další Semirovy bundy - odkaz zde

Tom Beck alias Ben Jäger

Benova bunda ve které hraje v současnosti v seriálu

Výrobce se jmenuje: G star
označení modelu: neznámý
Detaily: neznámý
Cena:  asi 90,00 EUR

Džínové kalhoty Bena Jägera
Výrobce se jmenuje: Diesel
Označení modelu: SAFADO 008AT
Detaily:- barva: Bledě modrá,- 100% bavlna,- poutko na pásek,- mnoho kapes,- rovné nohavice
- výšivka
cena: asi 120,00 EUR

tričko Bena Jägera
Výrobce se jmenuje: Diesel
Označení modelu: TENTACLA RSL 00JIZ
Detaily:- barva: bílá,- 100% bavlna,- Logo,- přímý tisk
Cena: asi 50,00 EUR


jen tak pro zajímavost, co nosí Herzberger & Dieter Bonrath

policejní pulovr
Materiál: 80% střižních vln, 20% polyamidů,zesílení na loket a rameno,náprsní kapsa se suchým zipem,Barva: zelený
Cena: EUR 47.90
služební košile
Materiál je 80 % bavlna a 20 % polyester,
Cena: EUR 24.90
Policejní služební kalhoty
100 % bavlna,barva: bambus
Cena: EUR 41.90
Policejní čepice
cena: EUR 59.90

všechno od výrobce
© P- R- O- J- E- CT- S

Kolik stojí taková neprůstřelná vesta?

neprůstřelná vesta
STICHSCHUTZWESTE C.P.E 210
z Polycarbonat, pouzdra z nylonu,váha: asi 2,6kg,barva: černý
Cena: EUR 349.90

kožená bunda  Bena   Jägera  od  epizody Den temna
Výrobce říká: Belstaff
Údaje o modelu: Kožená Gangster Blouson
Informace:
- Barva: hnědá pálená
- Materiál: měkká kůže , mírně voskovaná
- dobře vybavená
- Do boční části je vsazen zip a z bundy se může stát vesta
- 4 vnější kapsy plus náprsní kapsy
Cena: cca € 1,179.00
Ben a Semir
aktualizace 2.4.2010

Na lovu

1. července 2009 v 13:45 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 9.řady, rok 2004

Kobra 11: Akčnost v muzeu automobilů

1. července 2009 v 13:39 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Kobra 11: Akčnost v muzeu automobilů

od FILIPA HAUSENBLAS - naposledy aktualizují: 02.03.2009 - 17:39
Düsseldorf (RPO) Akční série "Alarm für Cobra 11" se natáčela v pondělí
v Düsseldorfer Meilenwerk jednu scénu pro nejbližší pokračování seriálu na RTL
na podzim . Slibují Nobel- Flitzer a Action pur.

Kobra 11- Natáčení v muzeu automobilů


V halách panuje čilé hemžení. Kamera, lidé se nimrají s tlačítky, maskéři líčí herce a režiséři udělují poslední pokyny. Potom panuje nejvyšší koncentrace. Vedoucí volá : "Točíme. Všichni tiše. ! Žádné vyzvánění mobilů. Pozor - následuje přestřelka. Okno se roztříští."
Většina přítomných si zakrývá uši. Potom jde všechno velice rychle: Výstřely zazní, skleněné střepy létají. Policie honí auto zlodějů….

Do několika opakováních je scéna hotová.
Uplyne půlhodina. Filmaři se připravují na natáčení v exteriéru . Pracovník uzavírá Harffstrasse (název ulice). Jiný vláčí kameru a stativ ven. Po pečlivém seřízení začíná honba….

volně přeloženo