Tři přání

3. června 2009 v 19:03 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem

Cobra 11 -
super vzrušující vysílání v televizi!

Tři přání - děti si přály "vidět natáčecí práce tohoto seriálu!"
Po přenocování v hotelu putovali za svým přáním se spolupracovnicí z organizace pro postižené děti na místo srazu v 7.45 hodin.
Janine, Murat a Pascal byli velmi rozčilení, oni se již dlouho těšili na jejich splněné přání - na setkání s hercem Erdoganem Atalayem. S Erdoganem se srdečně pozdravili a podívali se na natáčení akční scény.


Akční hvězda seriálu Erdogan Atalay pozval děti do svého obytného vozu. Erdogan s dětmi rozmlouval o jejich přáních a každému podepsal autogramovou kartu.Po tomto setkání všichni jenom zářili. Program ale pokračoval dále, tak všichni viděli natáčení honičky, projetí a roztříštění veliké skleněné tabule vstupních dveří budovy. Tato honička se několikrát opakovala a natáčení trvalo dvě a půl hodiny než byl režisér spokojen a výsledek je dvě minuty nové série jsou natočeny. Janine, Murat a Pascal byli vždy v "první řadě" a mohli pozorovat všechno velmi dobře. Všem se natáčení a setkání s Erdoganem velice líbilo a ve 12.30 odjeli šťastni domů..
Tento nádherný den byl věnován dětem, aby podpořil jejich boj s jejich obtížnou nemocí a dodal jim novou sílu svou nemoc zvládnout..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | 22. listopadu 2010 v 17:05 | Reagovat

proste nadhera je vazne bozi ?.) <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama