Pohled do soukromí - Katja Woywood, Tom Beck, Erdogan Atalay

16. června 2009 v 20:57 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Pohled do soukromí hlavních hrdinů seriálu " Alarm für Cobra 11", článek přeložila paní Dagmar Zemanová. Srdečný dík. Prosím nekopírovat, článek je chráněn autorským zákonem. Děkuji.

Katja Woywood, Erdogan Atalay a Tom BeckS licencí na laškování

V seriálu televize RTL to plane city. A k silným citům dochází i po konci natáčení.


Vysoké podpatky na komisařství? Tak je to teď v Kobře 11. Neboť od nynějška posiluje tým akčního seriálu Katja Woywood, 37,

jako nová šéfová. Sexy, ale pěkně tvrdá. Na to si Erdogan Atalay, 42, který v seriálu vyšetřuje jako Semir Gerkhan již 13 let a jeho kolega Tom Beck, 31, alias Ben Jäger musí teprve zvykat. Je jasné, že nová žena v týmu na obrazovkách se postará o napětí. Chtěli jsme vědět, jak to vypadá po skončení natáčení. Časopis OK se setkal s herci v kavárně "Eiscafé" v Berlíně k soukromému rozhovoru, kde šlo o zcela jiné akce.

Tome, v seriálu nevědomky balíte Vaši novou šéfovou vtípkem. Děláte to tak i ve Vašem soukromém životě?
Tom Beck : Takové milostné návrhy jsou přece zcela out. Ale člověk přece může ženě klidně říci: "Nemáš chuť pozvat mě na Prosecco?" (smích)

U Vaší přítelkyně to fungovalo?
Tom Beck: To ani nemuselo. Byla šéfkou taneční skupiny jednoho muzikálu, na kterém jsem pracoval. Bral jsem soukromé hodiny tance, protože jsem chtěl zkoušet. Ne proto, že bych byl zabouchnutý. To přišlo až později.
Tak Vy nejste typ lásky na první pohled?
Tom Beck : (culí se): Já se již mnohokrát zamiloval na první pohled, protože žena vypadala báječně.Pak otevřela pusu a já byl rychle zase odmilovaný.

Erdogan Atalay : Když já jsem poprvé uviděl svou ženu,věděl jsem hned: Ta bude moje! Náš rozhovor začal takto: "Tak já jdu na to jídlo a čekám na Tebe…"

To tedy musíte blíže vysvětlit…
Erdogan Atalay: Má bývalá přítelkyně mi to zprostředkovala, šla v restauraci k Ann a řekla jí, že ji chci pozvat na jídlo. Ann si sedla k nám na bar, ale mě ignorovala.Byl jsem pěkně uražený! (smích) Tak jsem pronesl ten výrok. Takže nakonec neměla jinou volbu. Když je člověk zamilovaný, tak se tomu může jen poddávat.


Katjo, Vy jste již deset let vdaná za Marca Girntha.Byla to láska na první pohled?
Katja Woywood : To byl tak jeden a půltý! Já jsem zrovna vyšla z dlouhého vztahu a nechtěla jsem, on ještě měl svůj vztah a nemohl. To se táhlo dobře tři měsíce, ale potom jsem věděla: To je on!Jak člověk dokáže tak dlouho udržet při životě takový vztah?
Erdogan Atalay: Tím, že pochopíme, že člověk, se kterým žijeme není povinen nás činit šťastným, to musíme dělat jen sami. A také tím, že vzpomínáme na to, proč jsme se zamilovali a nezkoušíme toho druhého změnit.


Katja Woywood: Na to není univerzální recept. Já mám to štěstí, že Marco je můj vysněný muž a můj nejlepší přítel. Po deseti letech už to sice není takové, jako po čtyřech týdnech, zamilovanost se promění v lásku a společné zkušenosti. Kromě toho roste důvěra, a to je pro mě důležité.

Tome, není to někdy náročné, mít v týmu takové dva šťastně ženaté a vdané lidi?
Tom Beck: Je to zlé, když začnou básnit o svých dětech." Jé, můj malý včera udělal mořského koníka!" nebo "My jsme dělali pirátskou loď!" (smích) Byl bych také takový, kdybych měl děti. Ale já potřebuji svobodu. I kdyby má přítelkyně byla zde a ne v Kanadě, nebyl bych typ, který by byl denně jen s ní.

V seriálu je Katja pěkně ostrá. Jak je to u vás?Máte strach ze silných žen?


Erdogan Atalay: Moje žena je také ostrá. Nesmím si nic začít ani s myšičkou. Já chcí mít na své straně někoho, kdo je samostatný a podle potřeby také silný dost na to, aby zvládl rodinu. Neměl bych chuť mít někoho, koho bych musel vláčet za sebou.

Katja Woywood: Já si nedám jen tak něco líbit, ale tak cílevědomá a tvrdá jako v seriálu v privátním životě nejsem. Je to výzva, vzít takovou roli a současně řešit přes telefon vši v synově školce.(smích)

Tome, Vaše role je pojímána spíše sexy…


Katja Woywood: To já si myslím taky, měl by si častěji svlékat tričko! (smích)

Tom Beck: (kroutí se) No, to jsem udělal jen jednou. A bylo to ve scénáři.

Erdogan Atalay: Ale to je přece O.K., když ostatní říkají, že jsi sexuální symbol! (smích)

Tom Beck: To patřilo k roli!

Katja Woywood: Měli jsme mít v seriálu techtle mechtle. Můj muž byl ovšem klidnější, když byl tenhle plán vyškrtnutý. (smích)

Ale Vy také musíte žít s tím, že on někdy točí milostné scény.Je to těžké?
Katja Woywood: No jo, laškování s cizími je také součástí naší práce! (smích) Můj muž jednou točil film s dvanácti postelovými scénami a všechny se musely točit opakovaně. To si člověk dokáže představit i něco hezčího…

Erdogan Atalay: Jediná cizí žena, kterou smím beztrestně líbat, je má filmová partnerka.Katjo, není to skvělé pro ego, spolupracovat s takovými kluky?
Katja Woywood: (usmívá se) Když k takové skvělé spolupráci přistoupí vedlejší efekt, že Vaše sebevědomí je posilováno komplimenty, je to vážně vynikající! Zvlášť po období mateřské, kdy člověk pro mnohé přestává existovat.Ale komplimenty uspokojují a je to dobré i pro vlastní vztah.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 evina evina | E-mail | 17. června 2009 v 16:23 | Reagovat

tak to som prekvapena že ma Erdo taku tvrdu ženu  

2 Danella Danella | Web | 17. června 2009 v 23:30 | Reagovat

Jejda chudáček Erdy ani s myšičkou si nemůže začít hihihi=-)))

3 jane jane | Web | 18. června 2009 v 19:30 | Reagovat

super článoček =)

4 Tina11 Tina11 | Web | 22. června 2009 v 17:59 | Reagovat

zajímavý a superky článeček

5 Paja Paja | 30. července 2011 v 16:08 | Reagovat

jj:) bezva blog:) a zajimavy clanek:)

6 Sisinka Sisinka | 3. listopadu 2013 v 19:36 | Reagovat

Ale je fakt, že Tom by si mohol častejšie zvliekať tričko:-)

7 web web | E-mail | 26. ledna 2014 v 16:46 | Reagovat

simir kobra11 simirKatja Woywood

8 I love tom beck I love tom beck | 15. srpna 2014 v 13:14 | Reagovat

Taky bych bola rada ked by si častejsie zvliekal tričko. Velmi ho lubim. Je to môj milačik s kobry 11

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama