Červen 2009

Fanoušci Kobry 11 na natáčení dílu "Rýn v plamenech"

30. června 2009 v 12:17 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti

Směli jsme zas jednou navštívit natáčení akčního seriálu AFC 11.


Byl to šíleně horký den. Na "place" to ale pořádně bouchalo. Viděli jsme místo natáčení Kobry 11. Natáčelo se pro část "Rýn v plamenech" a již jsme před námi viděli jednu explozi. Obrovská ohnivá koule stoupala vzhůru. Divoká přestřelka se Semirem Gerkhanem a SEK (jednotka zvláštního nasazení). Kukláči na "place". Tak tenhle díl bude bohatý na akce. Jedno auto vyletí v plamenech vzhůru a kdo to sedí uvnitř? Erdogan Atalay alias Semir Gerkhan.A pak jsme se směli být live při natáčení jedné scény s Tomem Beckem. Ozbrojen samopalem opustil Ben budovu a někoho zoufale hledal.
Při našem příjezdu jsme zažili i policejní kontrolu, ale vyvázli jsme bez problémů a včas jsme dorazili na místo natáčení seriálu.


Po natáčení jsme si natočili pozdravné video pro naše fanouškovské stránky. Tom Beck vůbec nebyl připraven. Přebretpty byly nekonečné, ale na konci jsme měli scénu hotovou. Také Erdogan přečetl vítězoslavně text a spolupodílel se naší akci. Srdečný dík oběma hlavním hrdinům Tomu Beckovi a Erdoganu Atalayovi. Ještě pak byla autogramiáda a byl to vůbec velmi povedený den.

video najdete na


Překlad: paní Dagmar Zemanová, srdečný dík

Ben a Semir

28. června 2009 v 17:18 | Božena |  Moje kresby

Není cesty zpátky

28. června 2009 v 14:59 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
10. řada, rok 2005

Jen tak na okraj

28. června 2009 v 14:54 | Božena |  Ostatní
Už jednou jsem Vám tady předstatvovala našeho Labradora Rona, tady jsou ještě dvě dnešní fotečky. Myslíte, že by se Erdoganovi líbil?

Semir a Ben

25. června 2009 v 21:19 | Božena |  Galerie

Z natáčení 22.6.2009

24. června 2009 v 21:36 | Božena |  Natáčení Kobry 11
více na www stránkách www.cobra11-fanpage.jimdo.com

Parťák

24. června 2009 v 15:28 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Semirův filmový parták - pes Basset Johannes, kterého hrála fenka Chayenne
Semir a Johannes v akci

Semirova služební zbraň

23. června 2009 v 14:54 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti


Walther P 88 Compakt - Semirova služební zbraň má rukojeť ze dřeva, ostatní skužební zbraně mají rukojeť z plastu.


Erdogan Atalay X.

20. června 2009 v 14:42 | Božena |  Autogramy

Pohled do soukromí - Katja Woywood, Tom Beck, Erdogan Atalay

16. června 2009 v 20:57 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Pohled do soukromí hlavních hrdinů seriálu " Alarm für Cobra 11", článek přeložila paní Dagmar Zemanová. Srdečný dík. Prosím nekopírovat, článek je chráněn autorským zákonem. Děkuji.

Katja Woywood, Erdogan Atalay a Tom BeckS licencí na laškování

V seriálu televize RTL to plane city. A k silným citům dochází i po konci natáčení.


Vysoké podpatky na komisařství? Tak je to teď v Kobře 11. Neboť od nynějška posiluje tým akčního seriálu Katja Woywood, 37,

jako nová šéfová. Sexy, ale pěkně tvrdá. Na to si Erdogan Atalay, 42, který v seriálu vyšetřuje jako Semir Gerkhan již 13 let a jeho kolega Tom Beck, 31, alias Ben Jäger musí teprve zvykat. Je jasné, že nová žena v týmu na obrazovkách se postará o napětí. Chtěli jsme vědět, jak to vypadá po skončení natáčení. Časopis OK se setkal s herci v kavárně "Eiscafé" v Berlíně k soukromému rozhovoru, kde šlo o zcela jiné akce.

Tome, v seriálu nevědomky balíte Vaši novou šéfovou vtípkem. Děláte to tak i ve Vašem soukromém životě?
Tom Beck : Takové milostné návrhy jsou přece zcela out. Ale člověk přece může ženě klidně říci: "Nemáš chuť pozvat mě na Prosecco?" (smích)

U Vaší přítelkyně to fungovalo?
Tom Beck: To ani nemuselo. Byla šéfkou taneční skupiny jednoho muzikálu, na kterém jsem pracoval. Bral jsem soukromé hodiny tance, protože jsem chtěl zkoušet. Ne proto, že bych byl zabouchnutý. To přišlo až později.
Tak Vy nejste typ lásky na první pohled?
Tom Beck : (culí se): Já se již mnohokrát zamiloval na první pohled, protože žena vypadala báječně.Pak otevřela pusu a já byl rychle zase odmilovaný.

Erdogan Atalay : Když já jsem poprvé uviděl svou ženu,věděl jsem hned: Ta bude moje! Náš rozhovor začal takto: "Tak já jdu na to jídlo a čekám na Tebe…"

To tedy musíte blíže vysvětlit…
Erdogan Atalay: Má bývalá přítelkyně mi to zprostředkovala, šla v restauraci k Ann a řekla jí, že ji chci pozvat na jídlo. Ann si sedla k nám na bar, ale mě ignorovala.Byl jsem pěkně uražený! (smích) Tak jsem pronesl ten výrok. Takže nakonec neměla jinou volbu. Když je člověk zamilovaný, tak se tomu může jen poddávat.


Katjo, Vy jste již deset let vdaná za Marca Girntha.Byla to láska na první pohled?
Katja Woywood : To byl tak jeden a půltý! Já jsem zrovna vyšla z dlouhého vztahu a nechtěla jsem, on ještě měl svůj vztah a nemohl. To se táhlo dobře tři měsíce, ale potom jsem věděla: To je on!Jak člověk dokáže tak dlouho udržet při životě takový vztah?
Erdogan Atalay: Tím, že pochopíme, že člověk, se kterým žijeme není povinen nás činit šťastným, to musíme dělat jen sami. A také tím, že vzpomínáme na to, proč jsme se zamilovali a nezkoušíme toho druhého změnit.


Katja Woywood: Na to není univerzální recept. Já mám to štěstí, že Marco je můj vysněný muž a můj nejlepší přítel. Po deseti letech už to sice není takové, jako po čtyřech týdnech, zamilovanost se promění v lásku a společné zkušenosti. Kromě toho roste důvěra, a to je pro mě důležité.

Tome, není to někdy náročné, mít v týmu takové dva šťastně ženaté a vdané lidi?
Tom Beck: Je to zlé, když začnou básnit o svých dětech." Jé, můj malý včera udělal mořského koníka!" nebo "My jsme dělali pirátskou loď!" (smích) Byl bych také takový, kdybych měl děti. Ale já potřebuji svobodu. I kdyby má přítelkyně byla zde a ne v Kanadě, nebyl bych typ, který by byl denně jen s ní.

V seriálu je Katja pěkně ostrá. Jak je to u vás?Máte strach ze silných žen?


Erdogan Atalay: Moje žena je také ostrá. Nesmím si nic začít ani s myšičkou. Já chcí mít na své straně někoho, kdo je samostatný a podle potřeby také silný dost na to, aby zvládl rodinu. Neměl bych chuť mít někoho, koho bych musel vláčet za sebou.

Katja Woywood: Já si nedám jen tak něco líbit, ale tak cílevědomá a tvrdá jako v seriálu v privátním životě nejsem. Je to výzva, vzít takovou roli a současně řešit přes telefon vši v synově školce.(smích)

Tome, Vaše role je pojímána spíše sexy…


Katja Woywood: To já si myslím taky, měl by si častěji svlékat tričko! (smích)

Tom Beck: (kroutí se) No, to jsem udělal jen jednou. A bylo to ve scénáři.

Erdogan Atalay: Ale to je přece O.K., když ostatní říkají, že jsi sexuální symbol! (smích)

Tom Beck: To patřilo k roli!

Katja Woywood: Měli jsme mít v seriálu techtle mechtle. Můj muž byl ovšem klidnější, když byl tenhle plán vyškrtnutý. (smích)

Ale Vy také musíte žít s tím, že on někdy točí milostné scény.Je to těžké?
Katja Woywood: No jo, laškování s cizími je také součástí naší práce! (smích) Můj muž jednou točil film s dvanácti postelovými scénami a všechny se musely točit opakovaně. To si člověk dokáže představit i něco hezčího…

Erdogan Atalay: Jediná cizí žena, kterou smím beztrestně líbat, je má filmová partnerka.Katjo, není to skvělé pro ego, spolupracovat s takovými kluky?
Katja Woywood: (usmívá se) Když k takové skvělé spolupráci přistoupí vedlejší efekt, že Vaše sebevědomí je posilováno komplimenty, je to vážně vynikající! Zvlášť po období mateřské, kdy člověk pro mnohé přestává existovat.Ale komplimenty uspokojují a je to dobré i pro vlastní vztah.

Frankie

10. června 2009 v 16:46 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
Epizoda 10. řady, rok 2005

Z natáčení Kobry 11

10. června 2009 v 16:45 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Kobra 11" 6.6.2009 se Susan Sideropoulos
v sobotu 6. června 2009, se natáčel další díl Kobry 11 a názvem Staří přátelé. Asi 15 minut byli k dispozici fotografům halvní představitelé akčního seriálu Alarm für Cobra 11 Erdogan Atalay a Tom Beck spolu s herečkou Susan Sideropoulos, která si v tomto díle zahrála roli 27 leté Claudi Wolters - nová kolegyně ve služebně dálniční policie se dostane se svým kolegou Herzbergerem
(Dietmar Huhn) db divoké přestřelky.....

Herečka a zpěvačka je nám známá jako jedna z hlavních hrdinek ze seriálu Dobré časy,zlé časy - dlouholetý seriál televize RTL, a zahrála si i jednu z hlavních rolí v komedii Hart a Hammer.


Erdogan Atalay IX

8. června 2009 v 18:10 | Božena |  AutogramyV utajení

8. června 2009 v 18:10 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
epizoda 7. řady, rok 2002

TV natáčení v Düesseldorfu

4. června 2009 v 17:19 | Božena |  Natáčení Kobry 11

TV natáčení v Düsseldorfu"Alarm für Cobra 11" v prezidentském apartmá
Od Kathrin Zachary - naposledy aktualizováno: 03.06.2009 - 19:58


Düsseldorf (RPO) Rozbitý rám na obraze, roztříštěné sklo na stole - to všechno člověk neočekává v prezidentském apartmá v hotelu Intercontinental. A přece dva dlouhé dny byly opět dějištěm natáčení v Düsseldorfu.

"Alarm für Cobra 11" v Intercontinentalu


Pod režií Heize Dietzera natáčel tým akční seriál "Alarm für Cobra 11" v hotelu na královské aleji. Natáčelo se 202. pořadí série s titulem "Kartel".
Jde o vyšetřování v drogovém prostředí. Víc představitelé nechtěli vyzradit. " Jen tolik, jedná se o dvojí hru, napínavý děj a to samo o sobě je již zajímavé",vyprávěl Erdogan Atalay, který již 12 let hraje v seriálu.
Atalay je právě tak jako jeho kolega Tom Beck a Doreen Jacobi nadšený z Düsseldorfu. "My zde natáčíme často. Město je překrásné a my se zde cítíme vítaní." Výsledek natáčení je očekáván na podzim.

Rozhovor s Erdoganem Atalayem k nové řadě seriálu

4. června 2009 v 10:25 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Interview s Erdoganem Atalayem


Dennis Becker : Můžete již říci, kolík částí bude mít nová řada seriálu na podzim 2009?
Erdogan Atalay : Ano, nová řada bude mít 12 dílů a 1 pilotní film takže celkem bude od podzimu k vidění 13 částí.

Dennis Becker: Existuje již pracovní název pro pilotní film?
Erdogan Atalay: Ano, existuje. Pilotní film se bude jmenovat "Na konci světa".

Dennis Becker: V pilotním filmu bude hrát též komik Oliver Pocher jako Oliver Sturm. Jaká je atmosféra při natáčení a jaká je spolupráce s Oliverem Pocherem?
Erdogan Atalay: Atmosféra je velmi uvolněná. Je velmi zábavné moci spolupracovat s Oliverem.

Dennis Becker: Jak dlouho ještě bude trvat natáčení pilotního filmu a celé nové řady seriálu?
Erdogan Atalay: Takže středa 6.5. je poslední natáčecí den pro pilotní film. Točit budeme ještě do konce července a pak bude teprve pauza.

Dennis Becker: Razantní kaskadérské jízdy jsou na denním pořádku, mají i herci nějaký kaskadérský řidičský trénink?
Erdogan Atalay: Ano, máme i řidičský trénink.

Dennis Becker: Bude někdy v budoucnu Kobra 11 jako celovečerní film do kin?
Erdogan Atalay: Ne, Kobra jako celovečerní film se zatím neplánuje.

Dennis Becker. V Kobře nejsou vzácností zábavné scénky. Tuhle se povaluje tisícovka, támhle se povaluje tisícovka…., jsou takové scény součástí scénáře nebo vznikají spontánně?
Erdogan Atalay: Hrajeme je spontánně, podíváme se, zda zapadají do scény a když je to dobré, necháme to tam, když ne, tak se to změní.


přeložila paní Dagmar Zemanová, srdečný dík

Tři přání

3. června 2009 v 19:03 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem

Cobra 11 -
super vzrušující vysílání v televizi!

Tři přání - děti si přály "vidět natáčecí práce tohoto seriálu!"
Po přenocování v hotelu putovali za svým přáním se spolupracovnicí z organizace pro postižené děti na místo srazu v 7.45 hodin.
Janine, Murat a Pascal byli velmi rozčilení, oni se již dlouho těšili na jejich splněné přání - na setkání s hercem Erdoganem Atalayem. S Erdoganem se srdečně pozdravili a podívali se na natáčení akční scény.


Akční hvězda seriálu Erdogan Atalay pozval děti do svého obytného vozu. Erdogan s dětmi rozmlouval o jejich přáních a každému podepsal autogramovou kartu.Po tomto setkání všichni jenom zářili. Program ale pokračoval dále, tak všichni viděli natáčení honičky, projetí a roztříštění veliké skleněné tabule vstupních dveří budovy. Tato honička se několikrát opakovala a natáčení trvalo dvě a půl hodiny než byl režisér spokojen a výsledek je dvě minuty nové série jsou natočeny. Janine, Murat a Pascal byli vždy v "první řadě" a mohli pozorovat všechno velmi dobře. Všem se natáčení a setkání s Erdoganem velice líbilo a ve 12.30 odjeli šťastni domů..
Tento nádherný den byl věnován dětem, aby podpořil jejich boj s jejich obtížnou nemocí a dodal jim novou sílu svou nemoc zvládnout..

Kobra 11 - Semir a Ben plní dětská přání

3. června 2009 v 15:06 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem
Kobra 11 - Semir a Ben plní dětská přání
Jedni měli probdělou noc. Ostatní byli odpočatí. Pro jedny to byl splněný sen a pro ostatní kus profesionálního všedního dne. Ale všichni si ten den spolu dobře užili.
Na natáčení nové části seriálu «Alarm für Cobra 11» pozvala TV RTL osm dětí a mladistvých z organizací «Přání pro tebe» (Kolín), , «Přáníčko» (Wulfrath) a «Sen budoucnosti (Ludenscheidt) Jejich žádost byla vyslyšena a mohli být při natáčení scény přítomni i se svými rodiči a ošetřovateli. Jednalo se o pronásledování zločince s kaskadérskými výkony.


Produkční společnost Action concept sem přijela asi se 70 spolupracovníky a okresní silnice mezi Gereonsweiler a Ederen byla uzavřena, ale bylo zde i hodně zvědavců a ovšem, že i hvězdy akčního seriálu přišli.

V obleku s kravatou a vestou se postaral «Semir» Erdogan Atalay ihned pro rozruch. « V tom
obleku budu asi do večera trpět», šklebí se čtverácky. U kaskadérského kousku zde byl i jeho kolega «Ben» Tom Beck V ten den musí být zhotoveno 11 trikových scén. Nedávno si mladý herec Tom Beck poranil rameno, ale už se zase směje za jeho slunečními brýlemi..

«Oba jsou tak milí, já jsem totálně rozrušená, přiznala 17letá Jennife Süssenbach. Postižená mladá dáma bydlí v místě a byla pozvána do organizace «Sen budoucnosti» a přišla. Žádné pořadí seriálu v televizi nevynechá. Ostatní mladí postižení hosté byli z různých vzdáleností, z velmi daleka přijel, chlapec - ze Stuttgartu Pro všechny to ale byla cesta ke splnění velkého snu..

«Když je to časově možné, děláme takové akce milerádi - řekl mluvčí RTL. Herec Atalay je sám od dvou týdnů velvyslanec "Archy"- projekt pro tělesně postižené v Kolíně. «« Pro takový dobrý účel já pracuji a dávám svoje jméno rád.»

Spolek « Sen budoucnosti» za 15 let své existence splnil 6000 žádostí pro nemocné nebo postižené děti , předsedkyně Nikol Gerz sama nijak zvlášť Kobru 11 neobdivuje, ale dlouhou
cestu do Ludenscheid podnikla mileráda.

volně přeloženo

Náraz

2. června 2009 v 17:52 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
100. epizoda seriálu Alarm für Cobra 11. epizoda 7. řady, rok 2002