Natáčení v Nideggenu

31. května 2009 v 14:44 | Božena |  Natáčení Kobry 11

Komisaři Atalay a Beck najdou mrtvolu na HirtzleyRTL natáčí scénu pro příští řadu Kobry 11 ve sklaním městě u Nideggenu


Kobra 11 v Nideggenu: parkoviště na Danzley (skalní útvar u Nideggenu, pozn.překl.) je zaplněno vozidly. Konečně se něco děje v malém městečku. Zasvěcenci jako Dietrich Weidenhaupt, který je mezi horolezci známý jako "Pán skal", vědí již několik týdnů o co jde, neboť on sám se podílel na organizaci natáčení v Nideggenu. Firma Action Concept z Hürthu
zde pro RTL natáčela 5 hodin jednu scénu pro známý seriál Kobra 11. Pilotní díl pro 14.řadu s pracovním názvem "Konec světa" se bude vysílat asi za půl roku.

Vedoucí produkce Maximilian Helm měl k dispozici několik čísel: 55 lidí se podílelo plně na natáčení, čtyři herci a jejich čtyři kaskadéři byli v hledáčku kamer. Tato scéna byla nakonec sestříhána na asi dvě minuty. Pro laiky nepředstavitelně náročné - pět hodin natáčení, dvě minuty vysílání.
Atmosféra na místě natáčení na úpatí Hirtzley je uvolněná. Zdá se, že každý přesně ví, co kdy má dělat. Horolezci z Nideggenu Robert Bechem a Norwin Hauke-Ulmen šplhají na pestrou pískovcovou skalní stěnu.
Jištěni jsou svými manželkami Fine Bechemovou a Martinou Ulmenovou. Zaskakují za komisaře z Kobry 11 Semira Gerkana alias Erdogana Atalaye a Bena Jägera alias Toma Becka ( pozn. - v originálním textu je zaměnili!). Polední slunce praží do stěny. "Bohužel musíte ještě jednou nahoru! Budeme opakovat!" První slaňování nezachytily kamery umístěné na jeřábu správně.

Mezitím se natáčejí další scény. "Musím tu sjet "banán"", volá jeden kameraman na produkčního. "Ticho! Žádné hovory! Zvuk! Kamera! Akce!"
O co jde? Komisaři na dovolené lezou po skalách. Náhle se to stane: na úpatí skály narazí na smrtelně zraněného Juliuse Niemeyera (Christian Stock). Výstřely přicházejí od tmavě oděných mužů na čtyřkolkách. Honička začíná. V Nideggenu ale bohužel nekončí, škoda.

Volně přeloženo paní Dagmar Zemenová, srdečný dík
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 evina evina | E-mail | 31. května 2009 v 20:41 | Reagovat

Božka su to skvele informacie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama