Nasazení pro Kobru 11

31. května 2009 v 14:38 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Nasazení pro RTL

Úterý, 5.května 2009


Na idylickém místě pracovalo Sokolnictví Eventfalknerei pro televizi RTL: K natáčení jednoho dílu ze 13.řady seriálu AFC11, nejúspěšnějšího akčního seriálu stanice, cestoval tým do vestfálského Euskirchenu na hrad Flamersheim.
Zde se natáčelo s televizními komisaři Semirem Gerkanem (Erdogan Atalay, uprostřed) a Benem Jägrem (Tom Beck, vlevo).
Pro Kobru byli střídavě nasazeni dva havrani - Renata a Rudi. Točilo se, jak se někdo pokouší dostat do věže hradu tím, že vystřelí šíp ze samostřílu do věžního okna a poté vyšplhá po zdivu nahoru. Střela však vyplaší havrana. Proto se točila scéna letu z věže. " Havrani samozřejmě rádi startují z takových výšek.", říká obchodní ředitel Eventfalknerei Thomas Wamser, "protože si tito mazaní ptáci rádi ušetří stoupání".

Hrad Flamersheim nacházející se u říčky Flämmerbach je historickou scenérií: Poprvé je zmiňován r.1358, v 18.století byl přestavěn a je obklopen zahradním komplexem a přírodním parkem s příkopy a rybníky.

Vedle natáčení se oba televizní komisaři zajímali také o výcvik havranů.Erdogan Atalay by si byl rád pohladil Renatu, opeřený profík si však zachovával odstup. Se svými lidskými kolegy filmováním zkušená Renata pěstuje spíše chladné vztahy.


Seriál televize RTL AFC11 patří k nejúspěšnějším pořadům stanice a každý týden přitahuje a okouzluje až pět milionů diváků. Díl s Rudim a Renatou se bude vysílat na podzim.
volně přelozeno paní Dagmar Zemanová, srdečný dík
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 aty aty | E-mail | 12. června 2009 v 18:57 | Reagovat

aty

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama