O Erdoganovi a Kobře 11

19. října 2008 v 13:14 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Co o Erdoganovi a seriálu Kobra 11 řekl ředitel, kaskadér, zakladatel Action conceptu Hermann Joha - krátký výtah z jeho rozhovoru 21.8.2008

Herman Joha , režiser a kaskadér se narodil v roce 1960 V osmnácti letech se stal členem britské skupiny automobilových kaskadérů Hell Drivers. Roku 1982 založil v Düsseldorfu firmu Driving Unit, podílející se na natáčení kriminálních seriálů O deset let později založil firmu Action Concept, filmovou a kaskadérskou produkci, a nyní stojí v jejím čele. Je pokládaný a to nejenom v Německu za znalce akčních scén číslo jedna. V nadcházející televizní sezoně uvádí TV RTL tři seriály. Seriál Kobra 11 získává ve světě různá ocenění…WR: Seriál "Kobra" 11 byl pokládaný za výhradně mužskou záležitost, kolik žen se ale na Kobru dívá také ?
Joha: Ha, to je mé oblíbené téma! My máme z průzkumu sledovanosti zjištěno, že na Kobru 11 se dívá stejný počet mužů i žen.


WR: Co zajímá ženy?
Joha: Jistotou jsou naši obratní hoši, kteří jsou hlavními představiteli, pak je tu napínavý příběh, který svými událostmi fascinuje.


WR: "kobra" běží od roku1996. Proč ji diváci stále chtějí?
Joha: Proč poslouchají lidé klasickou hudbu? Protože je to dobrá hudba.WR: Erdogan Atalay -ji dlouhé roky zůstává hlavní tváří seriálu. Šťastná náhoda pro Vás?
Joha: Ceníme si ho a máme ho rádi - také mezi námi existuje staré přátelství. Vždycky se přátelsky dohodneme. Přejeme si, aby ještě mnoho, mnoho roků zde zůstal.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama