Rozhovor s Tomem Beckem

7. září 2008 v 19:34 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Tentokrát rozhovor s Tomem Beckem o jeho parťákovi Semiru Gerkhanovi v podání Erdogana Atalaye i o Erdoganovi samotném.
Tom Beck - výtah z jeho interview RTL- série "Alarm pro Cobra 11"
Tom Beck: "Dosavadní vrchol mé tvůrčí činnosti" Vestfálsko , 04.09.2008, Jan Ahrens,
Nový představitel, nové štěstí? RTL chce se svým seriálem "Alarm für Cobra 11" opět jet na plný plyn. Nový partner Erdogana Atalaye se jmenuje Tom Beck.
Proč jste se rozhodl pracovat v seriálu "Alarm pro Cobra 11"?
Tom Beck : Je to stále ještě úspěšný akční seriál v Evropě. Je prodáván do více jak 35 zemí . To je šílená radost hrát v takovém seriálu. Je to pro mě obrovská výzva do budoucnosti….
Mezitím co druhý hlavní hrdina Semir Gerkhan, v podání Erdogana Atalaye, je v seriálu stále od druhého dílu první řady z roku 1996, jeho partneři se mění. Myslíte, že v seriálu vydržíte?
TB: Nevím, publikum mě bude srovnávat s mými předchůdci, ale myslím, že si sympatický Ben vytvoří svůj osobitý charakter a publikum a fanoušci ho přijmou.
Byla by tu šance uspět na trhu i bez pana Atalaye?
TB: To je dobrá otázka. Semir Gerkhan je skvělý pro Cobru 11, je to formát a bez něho by publikum již Kobru těžko přijalo. On je tu již dlouhé roky. Pokud se Erdoganovi nic nestane, a bude moci dál natáčet, nemusíme si dělat obavy , že Erdogan z Kobry 11 odejde…
3. Září 2008 - 00:00 hodin Tom Beck: Jsem nesmělý
od Stephana Eppinger
"Rád jedu na plný plyn" Tom Beck jezdí u RTL- dálniční policie ,Cobra 11" každý týden šrotuje auta. Kolín. V prvním momentu působí Tom Beck obratně i ostýchavě zároveň.
"Já se musím na situaci při interview ještě hodně připravovat. jsem od přírody zdrženlivý", říká Tom Beck.
On vystupuje zítra ve 20.15 hodin v 13. pořadí Actionserie "Alarm für Cobra 11", jako nový partner za Gedeona Burkharda po boku od Erdogana Atalaye…..
Tom Beck, se narodil v roce 1978 v Norimberku ,absolvoval studium na Akademii bavorského divadla v Mnichově. Studoval tanec, který mu v akčních scénách jistě prospěje.
Actionserie "Alarm für Cobra 11" běží již od roku1996 u RTL a průměrně ji v Německu sleduje čtyři milióny diváků. Od první série, t. j. 188 epizod hraje Erdogan Atalay dálničního komisaře Semira Gerkhana.
Erdogan Atalay chválí svého nového kolegu do nejvyšší míry : "Tom hned zapadl do kolektivu, jsem nadšený z jeho smyslu pro humor."
Má Tom strach, že jako jeho předchůdci v seriálu brzy skončí?
Tom Beck: "Já nepočítám s tím, že bych v nejbližší době musel seriál opustit"
Herec Tom Beck hraje novou roli Bena Jägera v novém pořadí ' Alarm für Cobra 11 ' ( od 04.09., každý čtvrtek, 20.15 hodin, RTL)
Vedle Erdogana Atalaye jste v seriálu nováček, v mediích jste teprve krátký čas, dělá Vám to starosti?
Beck: Ne (směje se). Nebojím se toho , snad nebudu muset brzy zemřít ....
Máte strach před reakcemi fanoušků?
Beck: I toto ne. Jako o partnera Erdogana Atalaye, mají o mě fanouškové zájem Ben Jäger je zcela nový typ: mladý, statný, motivovaný …..
Je vztah mezi Vámi a Erdoganem Atalayem stejný jako v seriálu? On je ostřílený profesionál, který už všechno tisíckrát zažil a vy nováček.
Beck: Jasně! Nebojím se ho zeptat na jeho zkušenosti, on mi v četných akčních scénách poradí. Je už u seriálu dvanáct let. I v soukromí si rozumíme….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Veja Veja | 21. ledna 2012 v 10:30 | Reagovat

Ahojky promiň za spam ale jestli máte rádi Toma Becka přidejte se sem :) http://www.facebook.com/pages/Tom-Beck-Czech-fanklub/223967911022922?sk=wall  Dííky :)

2 Veja Veja | 21. ledna 2012 v 10:30 | Reagovat

Ahojky promiň za spam ale jestli máte rádi Toma Becka přidejte se sem :) http://www.facebook.com/pages/Tom-Beck-Czech-fanklub/223967911022922?sk=wall  Dííky :)

3 ivka ivka | 20. února 2016 v 13:12 | Reagovat

Tom je skvělý ale erdogan je nejlepší

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama