Epizoda Benzín

2. srpna 2008 v 18:05 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11

Pár obrázků z epizody

a další Erdoganův kaskadérský kousek, tentokrát na motokrosové dráze.

Erdogan je tvrdý chlap, když se ho v jednom rozhovoru ptali, jak dlouho po zranění odpočíval. Erdogan odpověděl: " Druhý den jsem jezdil motokros".
Při natáčení scén jsou odřeniny, modřiny, škrábance na denním pořádku. Erdogan se zranil při natáčení scény na veletržní věži v Kolíně nad Rýnem- epizoda " Láska až za hrob", jak sám říká : " Brzdící jistící lano při mém seskoku z veletržní věže povolilo a já se propadl o patnáct metrů níž."
Tehdy byl Erdogan dosti potlučený..., nejvážnější Erdoganovo zranění byl zlomený trn obratle.
Nedávno byl v tisku uveřejněný článek, který najdete na německých stránkách Erdogana Atalaye v češtině, o vážném zranění kaskadéra - titulek "Štěstí v něštěstí". Erdogan měl už většinu scény natočenou, závěr, ale vyžadoval kaskadéra. Technika zklamala a kaskadér byl popálen, naštěstí jeho zranění nebylo tak vážné jak se zpočátku zdálo, ale i tak si poleží nějaký čas v nemocnici.V roce 2006 dokonce při natáčení akční scény seriálu jeden kaskadér bohužel zemřel. Je to opravdu nebezpečná práce i za dodržení těch nejpřísnějších bezpečtnostních opatření.
...To bylo takové malé odbočení od tématu... takže tady je osah epizody a slíbené obrázky.
Benzín

Semir ukazuje svému kolegovi Andrému veterána, auto po kterém léta touží. Najednou auta, která natankovala benzín u této čerpací stanice z nevysvětlitelných důvodu explodují. André Fux a Semir Gerkhan jsou opět v akci. Zjistí, že do benzínu je vmíchávaná vysoce výbušná směs. Komisaři vyšetřují ve firmě dodavatele benzínu. Šéf firmy Dr. Pott a jeho kolegyně z bezpečnostního oddělení Götzinger tají policii důležité údaje. Firma je vydírána… André a Semir sledují ženu z bezpečnostního oddělení , zjišťují že paní Götzinger předává peníze, prostřednictvím modelu vrtulníku vyděrači. Předávka peněz se však nepodaří a vysypané peníze způsobují hromadnou nehodu nepozorných řidičů a zisku chtivých řidičů, na dálnici. A vyděrač dále stupňuje své požadavky. Auta u čerpací stanice znovu explodují.
Další předávka peněz probíhá už za přítomnosti policie. André sleduje předání peněz a Semír zachraňuje na motokrosové dráze chlapce, který má v nádrži svého stroje výbušnou směs. Nakonec je jako pachatel z vyděračství usvědčen inženýr z firmy dodavatele benzínu, který firmu vydíral pod pohrůžkou, že uveřejní velké finanční potíže, ve kterých se firma nachází.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 eva eva | E-mail | 5. srpna 2008 v 19:48 | Reagovat

erdi maš kaskadrske kuski rad na motorke a čo te hrče a modrini asi ich manželka pofukava.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama