Semir a Ben

22. července 2008 v 14:15 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
článek z francouzských stránek http://www.alertecobra.info/

ALARM für COBRA 11 - dálniční policie:

Na vlastní pěst - pilotní film 13.řady

Nové epizody s novým týmem!

(volně přeloženo)


Napětí a vysoká úroveň - to jsou nové díly 13 série, která se na RTL bude vysílat od 4. září 2008 od 20.15 hodin. Nová řada je složena z 8 epizod a jednoho pilotního filmu.
Tom Beck je představitel komisaře Bena Jägera a nový partner Semira Gerkhana. Ben přichází z mobilní velitelské jednotky a není příliš nadšený ze vstupu do týmu dálniční policie. Nehody, výbuchy a benzínové výpary jsou předsudky v jeho nástupu do služby. Ale Ben si brzy uvědomí, že pracuje společně se Semirem a boj proti gangsterům není snadný.

Pilotní 90ti minutový film se jmenuje "Na vlastní pěst" a má přímý vztah k poslední epizodě z předchozí řady: Po vraždě Chrise Rittera (Gedeon Burkhard), chce Semir (Erdogan Atalay) za každou cenu dostihnout vraha jeho parťáka Chrise, drogového bosse Sandera Kalvuse. Chce-li jej odsoudit , bude policie potřebovat svědecké výpovědi svědka Haralda Flensmanna (Christian Tramitz), což je podrážděný hypochondr. Jako kdyby Semir nebyl dost nervózní, když získá nového partnera. Mladý policista, Ben Jäger hodlá použít služby u dálniční policie jako odrazový můstek pro svou kariéru. Společně však oba komisaři musí převážet Flensmanna z Kolína nad Rýnem do Berlína. Nebezpečný výlet!

I v této nové řadě bude seriál akční. Již 13 let televize RTL rozdává radost fanouškům seriálu Cobra 11. Nové nápady, nové příběhy, nové akční scény a kaskadérské kousky. Nová sezóna bude také bohatá na nové herce. .. Christian Tramitz, Sven Martinek, Carolina Vera ...
Tom Beck: "Ben je mladší než Semir a jeho bývalí kolegové, je vysoce motivován a chce dokázat, že je dobrý policista. Ben se narodil v bohaté rodině a nemusel do práce. Práce u policie je však jeho životní výhra. Považoval jsem za velmi skvělé, že zpívá v kapele, jako já v minulosti. "

> 21/07/2008 v 14h31 | By: Zoidberg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama