Mat - epizoda z Kobry 11

1. července 2008 v 20:20 | Božena |  Erdoğan Atalay - herec, scénarista, spisovatel a producent
Erdogan Atalay píše literární předlohy a scénáře , je spoluautor literární předlohy epizody Mat. Napsal knihu - scénář Ali a Baba, kapitolu do knihy Jak žiješ ?

obsah epizody ze seriálu Kobra 11 - Mat

Obchodník se starožitnostmi Samuel Breuberg je přepaden. Lupiči chtějí od něj získat raznice na dolarové bankovky, které Breuberg pašuje dobře uložené ve svých výrobcích a odesílá je pomocí přepravní bezpečnostní firmy. V bandě lupičů pracuje i Marie Kovacz společně se svým přítelem Alexem. Přepadení Breuberga se nepovede, obchodník uniká a na útěku havaruje a ve svém voze uhoří. Lupiči musí raznice získat z transportu bezpečnostní služby. Marie bere v nemocnici, kde pracuje její sestra doktorka Lena Kovacz, přípravek, který má řidiče transportéru uspat. Transportér je potom naložen na kamion a odvezen do skrýše lupičů. Zde dochází k útěku řidičů. Jeden řidič je ale postřelen a znovu zadržen, druhý se dostává na dálnici, kde způsobí silniční nehodu. To už se do akce zapojili i komisaři dálniční policie Semir a Tom. Pomalu rozplétají tento případ. Na upozornění doktorky Kovacz , kterou informovala Marie, zjistí, že další raznice na bankovky má být v příštím transportu. Šéf lupičů Gabriel plánuje druhé přepadení. Semir a Tom jsou jako řidiči transportéru přepadeni, transportér je naložen na kamion a odvážen. Oba policisté jsou však na akci připraveni a v kamionu zneškodní lupiče. Speciální zásahová jednotka dorazila do úkrytu lupičů. Všichni jsou zatčeni a jejich šéf umírá na útěku v dodávce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nebel(r) nebel(r) | Web | 23. ledna 2009 v 17:03 | Reagovat

tohle byl jeden z těch hodně dobrých dílů. nevěděla jsem že to napsal Erdogan. Tak to je hustý..máš to tu dobře udělaný, hlavně ten obrazovej doprovod k textu, dobře zpracovaný články a informace. Asi nejlepší z neoficiálních Erdigo webů v češtině.

2 Tomáš Tomáš | E-mail | 3. ledna 2010 v 18:02 | Reagovat

Kobra  se mi moc líbí je to nejlepší film jaký znám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama