„Kobra 11" – hvězdy jedou na plný plyn

19. června 2008 v 21:01 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11

"Kobra 11" - hvězdy jedou na plný plyn

článek od MARGARETHE PLUTA ( volně přeloženo)
Televizní hvězdy Erdogan Atalay (nahoře nalevo) a Gedeon Burkhard (nahoře napravo) zamění v úterý jejich seriál za všední den s testováním automobilu. - tolik upoutávka.
Grevenbroich. Je hezčí než báseň. Sám jeho název rozbuší srdce mužům i ženám.
Audi R 8. sportovní vůz, 430 PS, s rychlostí 300 kilometrů za hodinu, jeho motor sem řve jako ukradená kočka. Tato 100 000 Eur drahá elegance byla testována v úterý za přítomnosti hvězd seriálu "Kobra 11" - Erdogana Atalaye a Gedeona Burkharada v ADAC - centrum bezpečnosti jízdy v Grevenbroichu . Proti Audi R 8 stál malý vůz Daihatsu Travis.
U zkušební jízdy byla přítomna jako dobrovolná spolujezdkyně Margarethe Pluta, která s třesoucími se koleny sledovala, jak Gedeon Burkhard ladil motorový zvuk Audi R 8 .
Akce se konala na zakázku televize RTL a byla organizována k propagaci seriálu Kobra 11.
Ale zpátky na zkušební okruh. Před zatěžkávací zkouškou Audi R 8 je mlhavá a neprůhledná dráha. Byla to zatěžkávací zkouška i pro spolujezdkyni. Zatím co Gedeon Burkhard sešlapuje plynový pedál a s rychlostí 100 km za hodinu vyráží na mokrou dráhu, přidává plyn, při tom se s pomocí ruční brzdy točí v kruhu. Spolujezdkyně se herce ptá jestli ví, co vlastně dělá."Jasně, něco takového dělám v seriálu skoro denně". " On je doopravdy velmi dobrý řidič automobilu", dodává později - redaktor RTL Claus Richter.
A skutečně, do třetí zatáčky jede smykem s otáčením, strach před převrácením sportovního vozu je pryč. Potom je tu ještě zapnutá voda - není tu pro to , kdyby přihlížejícím bylo nevolno, ale spíše je to zvědavost, jak si herec seriálu Kobra 11 bude počínat. Pro Gedeona Burkharda to není žádný problém: Dává plný plyn, na svou spolujezdkyni pohlédne úkosem. Přece pro řidiče je lehké toto auto řídit. Jako kouzlem klouže Audi R 8 přes vodu, bez kontroly ztráty.
Senzační - v druhé zatěžkávací zkoušce dne Erdogan Atalay představil malý vůz Daihatsu Travis, který jede s výkonem motoru 60 koňských sil podél mokré dráhy. ""To autíčko je lehčí a kola jsou blíž u sebe", vysvětluje Atalay. Proto může herec s vozem , který působí úzkost z převrácení, publikum poděsit. Daihatsu Travis klouzá z jedné strany jízdní dráhy na druhou, otáčí se a znovu jede. Erdogan Atalay se na každou zatěžkávací zkoušku těší. Uplatní zde svoji řidičskou dovednost.
Kobra 11 jako host Grevenbroichu
Po dopoledni samý "Žert", herci podrobují automobily testu, který vůz je pro dálniční policii při pronásledování protivníka lepší. "Které auto lze použít k odvezení dvou zadržených zločinců?", ptá se Erdogan Atalay a budí divadelní chuť u svého kolegy. Ihned do hry, jako zločince, zapojuje dva kaskadéry televize RTL. S velkým křikem se oba kaskadéři vtěsnali do Daihatsu. Herci je s Audi R 8 pronásledují a zadrží, ale odvézt je Audi bude obtížné. Herci rozhodnou, jeden zločinec je umístěn pod přední kapotou a druhý musí běžet za autem. Výsledek zkoušky: "Kobra 11" zůstává u vozu, který se dá využít. Všichni prožili jedno zábavné dopoledne.
A jak to dopadlo ? Obrázky z natočeného videa - dole. Nakonec se lepším pro Kobru 11 ukázal Daihatsu Travis, který bez problémů zločince odvezl.
"Zločinci jsou naloženi a můžeme jet"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama