Exelero

11. června 2008 v 20:24 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11

Alarm für Cobra 11 - Kobra 11 dálniční policie, černý ďábel ( rok 2006 - německý tisk)

Akční série běží v televizi v současné době již desátý rok, což je samozřejmě hodně , a o oblíbenosti hodně naznačuje, ale také je to hodně sešrotovaných aut. Více než 3.000 aut bylo sešrotováno pro večerní zábavu na televizi RTL , je to více než 20 vozů za hodinu vysílání.
Porsche pokračuje v již 200-metrovém letu. Ostatní auta mizí v oblacích obrovských výbuchů. To není moc dobré výchozí místo pro více jak 8,5 milionu eur za noblesní karoserii ...
Šest litrů zdvihového objemu motoru, dvanáct válců, Bi-turbo, síla 700 koní, točivý moment 1.020 Newton metrů a maximální rychlost je 351,45 km/h, hmotnost - 2,8 t. To je koncept vozu "Exelero" od Maybach a Fulda. Tento automobil je ukázkovým příkladem automobilového šílenství. Smělý, ošklivý, bizarní exteriér ….Nyní tento vůz jede po dálnici a musí dojet bez škrábnutí ...

Postupně vůz pronásleduje více než 20 vozidel s velkou bezpečnostní rezervou a v nízké rychlosti..Tato scéna, se později v televizi, zdá rychlá a velkolepá. Kamery byly nainstalovány a nastavení z různých úhlů pohledu umožnilo rychlé střihy.
Samozřejmě, že takový oslnivý "hvězdný host" skutečný příběh téměř zastiňuje: Tom (René Steinke) a Semir (Erdogan Atalay) tentokrát pronásledují pachatele trestných činů, kteří, aby vykonali skvělý plán, nebojí se proniknout na policejní stanici a tady berou dva policisty jako rukojmí.

Neuvěřitelné, že Erdogan Atalay, v soukromí řidič Maserati, neví co o "Exelero" říct. " Vůz vypadá zmateně. Pro mě je ale příliš velký, příliš drahý. Je to fantastická suma několika milionů - pokud ji někdo chce platit, prosím pěkně".

Epizoda byla vysílána 05.10.2006 Autor: Gerd Hilber / teleschau - za mediendienst
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama