Pozdrav od Erdoğana

9. května 2008 v 17:36 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Máme natočeno přes 150 dílů seriálu "Alarm für Cobra" a konec, napětí, rozhodování kolem dálniční policie nelze předvídat. Na jaře se má začít natáčet další nová řada tohoto seriálu.

"Cobra11"se stále vyvíjí. Příběhy a akční scény jsou perfektní a padnou přímo pro nás. Úspěch seriálu nás rozhodně nenechává v klidu. Každý z týmu pracuje na tom, aby další díly byly stále lepší. Je jedno, zda jde o napínavý příběh nebo mimořádnou akční scénu. To se mi líbí.
V poslední době je " Cobra11"- stále více fanoušky vyhledávaná. Ohlas je až neuvěřitelný. Těší mě stále větší tvořivost a odpovědi fanoušků. Co umí super fanoušek to najdete na dalších stranách ( pozn. Na dalších stranách tohoto článku, který je z magazínu RTL , jsou malované obrázky z Kobry, různé hry, které si fandové udělali, třeba hra na způsob "člověče nezlob se" a podobně). Na takové fanoušky jsme skutečně hrdí.René Steinke i já máme obrovskou radost, pro nás oba je to jako vítězství.
Bez vás fanoušků by " Cobra 11 neměla tak velký úspěch. A to říkám já, jménem celého filmového týmu. Děkuji!

Srdečně Váš Erdogan Atalay volně přeloženo rok 2006


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 caty caty | 30. srpna 2016 v 13:46 | Reagovat

Ano, rozšiřovat informace, nebo třeba sdílet radost s jinými fanoušky je něco jako naše poslání, které člověk plní a třeba mně nikdy ani nenapadlo že třeba před mými blízkými pořád mluvím o Kobře jen v dobrém a že jim tak vlastně dělám reklamu, nemůžu uvěřit že se chytili a teď už se i oni dívají, když to chodí v televizi. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama