Jen malý pohled do soukromí Erdoğana Atalaye

9. května 2008 v 18:21 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Člověk nepotřebuje být stále vynikající

( volně přeloženo z[Man braucht nicht immer Superlativen])
Publikovaný v"Lübecker Nachrichten Online"v březnu2006 >>
© Autor: Hella Brunke a Teleschau Media Service
Klidně a skromně působí Erdogan Atalay. Jemným hlasem a s rozpačitým úsměvem mi říká: "To přece není žádná zvláštnost, viset z vrtulníku," říká skoro s omluvou. 37 letý Erdogan to považuje za zcela normální. Většinu kaskadérských kousků v akčním seriálu dělá sám. Jednou měl ale strach , to když musel zády napřed skočit z kolínské veletržní věže. "Byl jsem normálně jištěný, ale bylo toho na mě příliš." Od nového roku je tu znova jako turecký komisař Semir. "Celá ta doba uběhla neuvěřitelně rychle."
Přitom jeho herecká kariéra začala náhodou. "Byl jsem s jedním přítelem na divadelním představení v Hannoveru. Viděl jsem to jednoduše a znova a znova jsem se vyptával zda se mohu zúčastnit představení." Tak začínal jako statista, potom dostal nabídku na postavu ducha v představení Aladinova kouzelná lampa. A hrál očividně dobře. " Později se mě jeden režisér zeptal, jestli nechci převzít hlavní role." A tak poznal konečně něco jiného. U berlínské Casting agentury pro televizní role měl hrát prodavače zeleniny. Tuto roli, ale odmítl. "Nechtěl jsem to hrát, za to jsem dostal angažmá u Cobry11." Tak pevně uchopil svoje štěstí. Průměrná sledovanost je 25 % u cílové skupiny diváků 14-49 roků. "Věřím , že máme úspěch , protože seriál stále zdokonalujeme a rozvíjíme. Kromě toho, Cobra 11 byla prvním akčním seriálem v německé televizi. "I za tak dlouhou dobu se seriál nestal nudným, právě naopak, diváci si žádají další a další pokračování. " Hostovalo zde hodně herců a noví stále přicházejí, je to jako malý šťastný konec. Krásné je i to, že jsem za ty roky získal určitou zručnost.To neznamená, že něco nehraji Rozlišuji to co je pro mě podstatné,umím se koncentrovat, nemusím být na nikom závislý. Pomalu se v seriálu cítím jako doma." Žádný zázrak, že ještě nemyslí na konec.Je zárukou kvality. "Zůstanu tak dlouho, dokud si budou diváci přát, abych tady byl." Jaká ho čeká budoucnost, to Erdogan ještě neví. "Já nechávám všechno jít, tak jak má. Nejraději myslím na svou dceru …, přišla na svět před dvěma roky, od té doby se mi všechno změnilo. Je to například pohled na život. Nedávno jsme byli v ZOO, chtěl jsem jí ukázat žirafu, ale ona si našla list a pevně ho držela v ruce, v tu chvíli ji nic jiného nezajímalo. Něco takového dokazuje , že člověk v životě nepotřebuje to nejlepší." Tím, že je synem Němky a Turka je znám, má osmanské kořeny. Pravidelně udržuje kontakt se svoji tureckou rodinou. "Není to pro mě právě jednoduché, já sám turecky nemluvím. Můj otec usoudil, že důležitější je, že se učím německy."
V létě chce herec a autor scénářů ("Já pracuji na rozdílných projektech, všechno jsou to jen úvodní fráze.") Se svou přítelkyní Astrid Ann-Marie Pollmann, která si zahrála v několika epizodách Cobra 11, se chce oženit. "Svatbu pravděpodobně budeme mít v srpnu, kdy budeme mít trochu času." Nyní má času velmi málo, natáčí se další řada seriálu a kamera nesmí stát. Také svoji klisnu nyní nenavštěvuje tak často. "Moje klisna se jmenuje Babode a je ustájena blízko u Hannoveru. Je jí již 28 let." Láska ke zvířatům mu stále zůstává.
"Vlastně bych chtěl, aby bylo více ochoty a odhodlání," říká Erdogan a usmívá se, znovu je tu ten ostýchavý a rozpačitý úsměv.

© Články a obrázky jsou chráněny autorským zákonem !!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Silvie Silvie | E-mail | Web | 7. března 2009 v 14:16 | Reagovat

pekna kocka

2 Kajsanka Kajsanka | E-mail | 1. května 2009 v 18:45 | Reagovat

já tě upaaa zbožnuju Erdy...ses Nejjjj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama